Dizi Fragmanları

Yargı 72. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Yargı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal D’nin en sevilen dizilerinden Yargı, dün akşam 72. bölümüyle ekranlara geldi. Kızları Mercan’ı kendi hayatlarına geri döndürebilmek için uğraşan Ceylin ve Ilgaz’ın hayatında bir diğer yandan yaşanan aksiyonlar, sonu belli olmayan bir hikayeyi ekranlarımıza taşıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Yargı son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Yargı 72. bölümde; Mercan’ın bulunmasının ardından sonunda eve de yerleşmesi Ceylin’e rahat bir nefes aldırır.

Yaşadığı sürecin ağırlığı ve ona hissettirdiklerinin ardından kendini vicdanını sorgularken bulacaktır.

Daha üniversite zamanlarında başına gelen ve yeniden dönüp düzeltmek istediği olay ise yıllar geçmiş olsa da tekrar karşısına çıkmayı başaracaktır.

Geçmişindeki yolları tekrar yürümek zorunda kalan Ceylin’in aklına Engin, Zafer, İnci gibi artık hayatta olmayan isimler de gelir.

Aynı zamanda Yekta’nın eski, karanlık yüzünü de hatırlamak zorunda kalır. Bir diğer yandan emniyette büyük bir sarsıntı yaratan ölümlü vaka ise tüm her şeyi değiştirir.

Kadir’in kararlılığını ve gözü karalığını gösteren en büyük etken, Can’ın ölümü olmuştur.

Yekta, Osman ve Çınar ise bu durum karşısında iyice tedirgin olmaya başlamıştır. Hiçbir şeyden gizlenmeyen ve göstere göstere gelen bu karanlık, bir noktada kendilerini de yutmaya hazırlanmaktadır. Gün sonunda ise neye bulaştığını bilmeyen Osman’ı bazı yüzleşmeler beklemektedir.

Ilgaz ve Ceylin çifti ise bunca zaman sonra birbirlerini ne kadar sevdiklerinin yanı sıra, biri olmadan ötekinin eksik olduğunu fark eder.

Geçmişin hayaletleri peşlerini bırakmasa da bunu da birlikte ve güçlerini birleştirerek çözmeleri gerekmektedir. Fakat Ceylin, kendi geçmişini eşelediği sırada hiç beklemediği bir sonla burun buruna geleceğinden habersizdir.

Yargı bir önceki bölümde neler olmuştu?

Ceylin’in Mercan için yapabileceklerinin herhangi bir sınırı olmayışı herkesi ürkütmektedir. Bir daha Filiz’i hayatlarına sokmamaya kararlı Ceylin’in bu uğurda yaptığı plan onu bir açmaza sürükleyecektir.

Nil’i her defasında bir şekilde karşı tarafta bulan Yekta; bu sorunu artık kökünden çözmenin peşine düşecektir. Gün sonunda zaten Kadir ile de başı belada olan Yekta’yı ve dolayısıyla Osman, Can, Çınar üçlüsü, üstelik de kendi cephelerinden büyük bir şokla sarsılacaklardır.

Önce Çınar’ın sonra dedesinin radarına düşen Defne’yi hiç öngöremeyeceği bir yolculuk beklemektedir. Diğer yandan yeni hayatına adapte olmaya çalışan Mercan’ı yıllardır hasretle bekleyen ve bir an önce bağrına basmak için yanıp tutuşan meraklı bir akraba grubu beklemektedir.

Ilgaz, Ceylin’in gözü dönünce neler yapabileceğini çok iyi bilmektedir. Ceylin’in tek başına; fevri yürüdüğü yol, Ilgaz’ı kızdırmaya yetecektir. Kızları için yan yana, sımsıkı durmak zorunda oldukları mutlu günler; daha da mutlu günlerin habercisi mi olacaktır yoksa her an bir karabasana mı dönüşmek üzere midir?

Yargı 72. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

YARGI SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

Kaynak: https://onedio.com/haber/yargi-72-bolum-tek-parca-izleme-ekrani-yargi-son-bolum-tek-parca-full-izle-1186587

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu