Dizi Fragmanları

Yargı 70. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Yargı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Yargı, dün akşam 70. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde Mercan’ı sonunda bulan Ilgaz ve Ceylin’in hiç beklemedikleri sınavları, onları psikolojik olarak son derece çökertmiş durumdaydı. Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrolünü paylaştığı Yargı yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Yargı son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Yargı 70. bölümde; Mercan artık bulunmuştur. Mercan’ın bulunması ile Ilgaz ve Ceylin başta olmak üzere herkesin dünyası aydınlanmıştır.

Fakat bu ailenin başında büyük bir bela vardır. Filiz, Mercan’ı bambaşka birine çevirmiştir. Ilgaz ve Ceylin şimdi kızlarıyla yeniden tanışmalı, onu anlamalı ve tekrar aile olabilmeleri için büyük çaba sarfetmelilerdir.

Yekta ise her seferinde Kadir’in açtığı o karanlığa biraz daha batmaktadır.

Fakat artık bir karar vermesi gerekmektedir. Osman ise henüz neye bulaştıklarını tam anlamıyla kavrayamamıştır. Can ve Çınar bu sırada zorlu bir görevler yüzünden sıkışmış durumdadır.

Diğer bir taraftan Merdan, Defne hakkında hiç hoş olmayan bir gerçeği araştırmaya başlar.

Filiz ve Dilek dosyası için Nil’in attığı adımlar ve doğuracağı sonuçlar herkesin ağzını açık bırakacaktır. Kimse böyle şeyler beklememektedir.

Kızının yokluğuyla sınanan Ceylin ise yepyeni bir savaşın içine düşmüştür.

Ki bu en zorudur, yani kendiyle olan savaşıdır. Ceylin ve Ilgaz, Mercan’ı bulduktan sonra derin bir nefes alsa da onların yolculuğu daha yeni başlamıştır.

Kızlarını Filiz’den fiziki ve duygusal olarak ayırma süreci hiç kolay olmayacaktır.

Bu durum son derece zorlu bir süreçtir. Fakat kızları için birlikte olmak, ayakta durmak ve her zamankinden fazla mücadele etmek zorundadırlar.

Yargı bir önceki bölümde neler olmuştu?

Ilgaz ve Ceylin çiftini Mercan’ı bulma yolculuğunda bilmedikleri, hiç beklemedikleri bir kaza beklemektedir. Bir an önce kızlarına sağ salim kavuşmayı, sarılmayı beklerken önlerine çıkacak bu engel ve arkasından yaşanacaklar ikisini de sarsmaya yetecektir.

Mercan’ın peşinde, gerçeği kovalayan Eren’in kendi hayatına değen Dilek gerçeği ve anlatılan detaylar dünyasını darmadağın etmeye yetecektir. Ceylin için elini taşın altına sonuna kadar sokmaya kararlı Yekta ise bir kez daha, istemese de, karanlıkla ittifak kurmak zorunda kalacaktır. Osman ve Can ile birlikte iş yaparak kendisini Parla’nın gözünde de parlatmaya niyetli Çınar, kurulan yeni masada kendisine bir yer bulabilecek midir?

Ilgaz ve Ceylin Filiz’e ulaşmaya çalışırken Dilek tarafında beklemedikleri bir yeni iş birliği ile karşılaşacaktır. Mercan konusunda, kendini affetmeyecekler listesinde ilk sırada yer alan Ilgaz ve kızını bulmak için her şeyi göze alan Ceylin için mutlu günlerin kapısının aralanması çok yakındır.

Yargı 70. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

YARGI SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

Kaynak: https://onedio.com/haber/yargi-70-bolum-tek-parca-izleme-ekrani-yargi-son-bolum-tek-parca-full-izle-1183600

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu