Yalova’da 6 gün önce denizde kaybolan gencin cesedi bulundu

Yalova'nın Armutlu ilçesinde 6 gün önce botla denize açılan ve akıntıya kapılarak kaybolduğu öğrenilen 17 yaşındaki Enes Çelenk'in cansız bedeni Esenköy Beldesi açıklarında bulundu.

09.08.2019 - 18:38
09.08.2019 - 18:38
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Yalova’nın Armutlu ilçesi Keçikaya mevkiinde 3 Ağustos cumartesi günü arkadaşları ile birlikte kamp yapmaya giden Enes Çelenk, şişme botla denize açılmıştı. Dalgalar nedeniyle bir süre sonra akıntıya kapılan Çelenk paniğe kapılarak denize atladı. Çelenk, yüzerek kıyıya çıkmaya çalışsa da bir süre sonra gözden kayboldu. Arkadaşlarının ihbarı üzerine olay yerine Yalova deniz polisi, sahil güvenlik ekipleri ve Yalova Jandarması sevk edildi.

6 gün sonra cesedi bulundu

Bölgeye ulaşan ekipler 17 yaşındaki genci bulmak için arama kurtarma çalışmaları başlattı. Polis ekipleri 6 gün süren çalışmaların sonunda gencin cesedini Çınarcık ilçesi Esenköy Beldesi açıklarında buldu. Çelenk’in cesedi denizden çıkarılırken otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim