Dizi Fragmanları

Yalı Çapkını’nın Anne ve Baba Korhan’ı Emre Altuğ İle Gözde Kansu Sevgili mi?

Ekranların en sevilen dizisi Yalı Çapkını'nı takip etmeyeniniz yoktur. Eğer varsa da sosyal medyada o kadar fazla kesit var ki ne oluyor, ne bitiyor mutlaka haberdarsınızdır.

 Dizide yaşananlar şöyle dursun, kamera arkasında yaşananlar daha çok ilgimizi çekiyor gibi. Dizi aşklarının gerçeğe dönüşme haberlerine shipperlar olarak bayılıyoruz. Biz de bu konudaki dedikoduları sizlerle paylaşmak için buradayız. Peki Yalı Çapkını’nın Orhan’ı Emre Altuğ ve Gülgün’ü Gözde Kansu gerçek hayatta sevgili mi oldu?

Ekranların en sevilen, önce hepimizi ekran başına toplayan sonra da sinir krizi geçirten dizisi Yalı Çapkını bu sezona damgasını vuran en büyük işlerden biri.

OGM Pictures’in üstlendiği dizinin senaristliğini Mehmet Barış Günger üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Burcu Alptekin var. Her Cuma 20:00’da STAR TV ekranlarında nefessiz bekliyoruz yeni bölümleri.

Dizinin başrollerini Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu paylaşıyor bildiğiniz gibi. Ama tüm karakterlerin öyle hikayeleri var ki, kimseye yan rol diyemiyoruz.

Bu karakterlerden biri de Ferit Korhan’ımızın babası, Halis Ağa’nın küçük oğlu Orhan Korhan. Emre Altuğ’un hayat verdiği Orhan’ı bir kaşık suda boğmak istediğimiz oluyor kimi zaman.

Dizinin oyuncu kadrosu ve hikayesi o kadar başarılı ki bir saniyeyi bile kaçırmak istemiyoruz. Hazır Orhan demişken, Gülgün Korhan’ı da bu noktada övmeden geçmeyelim.

Oğlu Ferit herkes tarafından dışlanıyor diye içten içe eriyen, Seyran’a oğlunun düşkünlüğünü bilerek yaklaşan annemiz Gülgün Korhan. Gözde Kansu’dan başka kimse oynayamazmış gibi geliyor bu rolü bana artık.

Tabii Gülgün’ün daha yeni yeni aydığı bazı şeyler var. Yalının büyük çapkını Orhan Korhan, yengesi İfakat’la yasak aşk yaşıyor.

Gülçin Santırcıoğlu’nun canlandırdığı İfakat’ın hikayesini ben daha tam çözebilmiş değilim. Ama dedeyi bir tek o durdurabiliyor, sakinleştirebiliyor. Bir yandan da Orhan’la gizli gizli ilişki içinde. Hayır olsun bu dizinin sonu…

Konuyu çok dallandırıp budaklandırdım gibi ama ufaktan bir ilişki zincirini tekrar ettim sizler için kafanız karışmasın diye. Orhan her ne kadar İfakat’a gitse de Gülgün’ün yanından da ayrılmıyor. Peki acaba Emre Altuğ da Gözde Kansu’nun yanından ayrılmak istemiyor mu? 🙄

Magazin gündeminde daha önce de çıkan bir dedikoduydu bu. Set aşkı gerçek oldu diyorlardı, biz de onların yalancısıyız. Bir süredir sevgili olduklarına dair iddialar dolanıyor.

Bu arada diğer bir gerçek olan dizi aşkının Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir olduğu, hatta birlikte tatile bile gittikleri ortaya çıkmıştı.

Fakat biliyorsunuz ki bu ikili ilişkileri olduğu iddialarını tamamen her fırsatta yalanlıyor.

Emre Altuğ’un daha önce Çağla Şıkel ile bir evliliği oldu bildiğiniz gibi. İkilinin Kuzey ve Uzay adında iki oğulları var ve arkadaş olarak görüşmeye devam ediyorlar.

Emre Altuğ’un Çağla Şıkel ile boşanmasının ardından bir dönemler adı Burcu Çağrı ile anılmaya başlamıştı. Fakat Altuğ bunun doğru olmadığını söylemişti. Daha sonrasında ise Nazlı Eker ile birlikte oldukları öğrenilmişti.

Daha sonrasında adını kimseyle duymadığımız Emre Altuğ’un Gözde Kansu ile aşk yaşadığı haberleri bizi son derece heyecanlandırmıştı. Gözde Kansu ise bunca zamandır dolanan iddialara karşı ilk kez yanıt verdi ve tüm heyecanımızı bir balon misali söndürdü.

Dizinin bir sahnesinde ve arka planında ikilinin sarmaş dolaş halleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sette başlayan aşkın dışarda devam ettiği söylenmişti.

Sadece arkadaş olduklarının altını çizen Kansu, “Demek karı-koca olarak yakışıyoruz.” diyerek güldü.

‘Yok, sevgili değiliz. Emre çok sevdiğim bir arkadaşım. Biz haberlere, ‘Demek karı-koca olarak yakışıyoruz’ diyerek, güldük eğlendik.’

Güzeller güzeli oyuncu aynı zamanda hayatında kimse olmadığını da söyleyerek, “İşimle aşk yaşıyorum” dedi.

‘Onunla arkadaş olmam muhteşem. Hayatımda kimse yok. Müthiş güzel yalnızım. İşimle aşk yaşıyorum.’

 

 

Kaynak: https://onedio.com/haber/yali-capkini-nin-anne-ve-baba-korhan-i-emre-altug-ile-gozde-kansu-sevgili-mi-1152998

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu