Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin Bodrum’da faciadan döndü: Tekneden düşen oyuncunun omurgası kırıldı

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'in Bodrum'da geçirdiği tekne kazası ile korkuttu. Bodrum'da denize açılan tekneden düşen Kerem Bürsin'in omurgasının kırıldığı öğrenildi.

05.08.2019 - 15:25
05.08.2019 - 15:25
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Kendisi gibi oyuncu olan Serenay Sarıkaya ile uzun zamandan beri ilişki yaşayan ve geçtiğimiz aylarda ilişkilerindeki heyecanı kaybettiklerini söyleyerek noktalama kararı alan Kerem Bürsin ayrılığın ardından uzun süreden beri Bodrum’da tatil yapıyordu. Yaz sezonunda adeta Bodrum’a demir atan yakışıklı oyuncu tekneden düşerek ölümün eşiğinden döndü.

Omurgasında kırık var

Arkadaşlarıyla birlikte denize açılan Kerem Bürsin geçirdiği talihsiz kaza sonucu tekneden düşerek omurgasını kırdı. Teknede bulunan arkadaşları tarafından sudan çıkarılan yakışıklı oyuncuya götürüldüğü hastanede omurga kırığı teşhisi konulduğu öğrenildi. Yaklaşık 10 gün önce gerçekleştiği öğrenilen olay sonrası fizik tedavi görmeye başlayan ve korse kullanan başarılı oyuncunun sağlık durumunun günden güne iyiye gittiği ifade edildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim