Dizi Fragmanları

Yakın Arkadaşının İsmini ve Yaşını Müge Anlı’dan Öğrenen TikTok Kullanıcısının Hikayesi

TikTok kullanıcısı Nisa, AVM’de tanıştığı yakın arkadaşının gerçekte kim olduğunu Müge Anlı’nın programında öğrendiğini anlattı. Peki Müge Anlı’nın programında da günlerce konuşulan o kız kim?

Kaynak: https://www.tiktok.com/@nisskck_/vide…

TikTok’ta Nisa isimli bir kadın kullanıcı daha önce Müge Anlı’ya çıkan bir konukla yaşadığı hikayeyi anlattı. Kullanıcı, bu isimle AVM’de tanıştıklarını ve çok yakın arkadaş olduklarını fakat bir gün bir arkadaşının gelip o isimle iligli ilgili gerçeği anlattığını söyledi.

“Bir gün bir arkadaşım bana ’Nisa kimse bilmiyor ben seni seviyorum diye söylüyorum. O kız Müge Anlı’ya düştü dikkat et.’ dedi. Sonra ben de girdim YouTube’a çıkmıyor. Ben de arkadaşıma bulamadığımı söyledim. O da gözümün önünde başka bir isim ve soyismi yazdı ve kızın videosu çıktı. ‘Bu kızın ismi bu mu?’ dedim.” sözleriyle Müge Anlı’ya çıkan kızın kendisini başka bir isimle tanıttığını belirtti.

“O da ‘Evet, ismini değiştiriyor bulamasınlar diye. Biz de annesinin hattına kimseye söylemiyoruz.’ dedi. Videoyu bir açtım Müge Anlı, ’15 yaşındaki xx dosyasında bugün.” diyor. 15 yaşında mı? Kız bana 20 yaşında olduğunu söyledi. Sonra videoyu bir açıyorsun 48 yaşındaki adama kaçmış, annesi yerde bayılıyor.” sözlerini ekledi.

Kızın tekrar kaçtığını söyleyen kullanıcı annesinin ‘O kıza söyleyin ya gelir insan gibi ya ben Esra Erol’a gidip daha fazla rezil ederim’ dediğini anlattı.

O videoyu buradan izleyebilirsiniz:

Kullanıcının bahsettiği kişi Yasemin Salman. Geçtiğimiz yıl annesi günlerdir ortada olmayan kızı için Müge Anlı’ya gelmişti. Anne Sevim, 48 yaşındaki servis şoförü evli Nurettin Aslan’a kaçtığını söylemişti.

Programda Nurettin ve Yasemin’in birlikte çekildikleri fotoğraf herkesi çılgına döndürmüştü. Anlı,“Sen elin çocuğunu nasıl kucağına alıp bu fotoğrafı çektiriyorsun” diyerek tepki göstermişti.

Kaynak: https://onedio.com/haber/yakin-arkadasinin-ismini-ve-yasini-muge-anli-dan-ogrenen-tiktok-kullanicisinin-hikayesi-1184139

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu