Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Yağmur Sarnıç UçanKuş TV canlı yayınında skandal açıklamalara imza attı

Eski futbolcu Emre Aşık ile olan evliliği sorunlu şekilde bir tane son günlerde skandallar kraliçesi haline dönüşen Yağmur Aşık UçanKuş Tv canlı yayınında yine şaşırtan itiraflarda bulundu. Yağmur Sarnıç, son zamanlarda hakkında gündeme gelen iddialara canlı yayında değinirken yayın sırasında söyledikleri akıllara durgunluk verdi.
Eklenme:
 Yağmur Sarnıç UçanKuş TV canlı yayınında skandal açıklamalara imza attı

Emre Aşık ile olan evliliği olaylı şekilde sona eren ve boşanma aşamasında olan Yağmur Sarnıç UçanKuş Tv canlı yayınına katıldı. Son dönemlerde kendisi ile ilgili gündeme gelen iddialara yanıt veren ve ayrılmak üzere olduğu eşi Emre Aşık’ı ölümle tehdit ettiği yönünde çıkan iddialarla ilgili konuşan Yağmur Sarnıç, yaptığı olay itilaf ile adeta herkesin ağzını açık bıraktı. Yağmur Sarnıç canlı yayında, ”Çok samimi olmadığım bir arkadaşım beni bir yere bırakacaktı, arabada bana tecavüz etmeye çalıştı. Ben orada kendimi koruyamasaydım, bana tecavüz edip belki de daha sonra öldürüp gömecekti. Hayır evli değildim o zamanlar. Daha reşit bile değildim bu olayı yaşadığımda. İnsan kendinin korumalı” dedi.

Aysun Kayacı’yı gündeme getirdi

Canlı yayında gündeme damga vuracak açıklamalar yapan Yağmur Sarnıç Erol Köse’nin Emre Aşık ile ilgili Fethullah Gülen iddialarına da değindi. Suskunluğunu canlı yayında bozan Sarnıç, Emre Aşık’ın eski sevgilisi Aysun Kayacı’yı da bu sürece dahil etti. Emre Aşık’ın FETÖ konusunda itirafçı olduğunu iddia eden Yağmur sarnıç, “Ama nedense bu kadar insan itirafçı olduğu halde Fetöcü anıldı ama bu insan neden itirafçı olduğu halde neden Fetöcü olarak itirafçı olarak anılmadı.” ifadelerini kullandı.

Olay yaratacak FETÖ iddiası

Emre Aşık ile evliyken evlerinde pazar günleri FETÖ toplantıları yapıldığını öne süren Sarnıç, bütün FETÖ üyelerinin ve futbolcuların bu toplantıya katıldığını iddia etti. Kimseyi zan altında bırakmak istemediğini Bunun nedenleri isim vermek istemediğini söyleyen Sarnıç, Erol Köse’nin “Hanımefendi bir suç duyurunda bulunuyorsunuz. Bize anlatmazsanız savcılık sizi ifadeye çağırır” demesi üzerine ise suç duyurusunda bulunduğunu söyledi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap