Dizi Fragmanları

Yabani 9. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Yabani Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un son dönemde en sevilen dizilerinden Yabani, dün akşam 9. bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Dram dolu acıklı bir hikayenin arasında hayata tutunmaya çalışan gençler ve bu sırada filizlenene yepyeni aşklar… Her bölümüyle bizi ekran başına toplayan Yabani’nin başrollerini Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Dolunay Soysert, Bertan Aslani paylaşıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Yabani son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Yabani 9. bölümde; Alaz tekne planını harekete geçirmiş ve kaçmaya başlamıştır bile. Bu sırada Rüzgar’ın verdiği ifade Serhan’ı dumur eder.

Asi ve Cesur ikilisi Yaman’ın polise verdiği ifadeyi öğrendikten sonra sinirlerine hakim olamamıştır.

Bu sırada Alaz’ın babası Serhan’a da yeni bir itirafı olacaktır.

Çağla, kendi hastanelerinde yatan Rüzgar’la görüşmesinin yasak olduğunu duyunca Cesur’un yardımını ister. Cesur ise sevdiği kızın bu isteği karşısında ne yapması gerektiğini bilemez. Güven’le aynı masaya oturup dertleşmeye başlayan

Yaman, içini döker. Aynı esnada Serhan da Alaz’la konuşmaktadır.

Yaman’dan bu denli nefret etmesinin sebebini, yıllardır içinde biriktirdiği kendince yaşadıklarını dışarı vuracaktır. Çağla ise Rüzgar’ı komalık hale getirenin sadece abisi Yaman değil, Alaz da olduğunu öğrenince onlara bir ders vermeyi hedefler. Bunun için onları korkunç bir tuzağın içine çekecektir. Yem olarak da Rüya’yı kullanacaktır.

Doktor Güven, Umut’un yürümesi için gerekli ameliyata dair kesin kararı alır.

Serhan ise akıllara zarar bir plan yapmanın peşine düşer. Bu plana göre Umut ölecek, Ece ise sağlığına geri kavuşarak eve dönecektir. Serhan ve Şebnem, Eşref’in otopsi istemesi ile dumur olurken, Serhan Şebnem’e büyük bir ders verecektir. Caner’i öldürme suçunun faili olduğunu fark eden Şebnem’e göre tek yol kaçmaktır.

Yaman ve Rüya bozulan aralarını düzeltip aşklarını tazelerken, Asi ve Alaz’ın eli kolu bağlanmaktadır.

Alaz, Asi’yi hiç beklemediği bir hamle ile şoke ederken, Serhan ve Rüya aşkının önüne büyük bir engel koyar.

Yabani Bir Önceki Bölümde Neler Oldu?

Serhan ve Neslihan, doktor Güven’le karşı karşıya olmanın şokunu atlatmaya çalışırken, ölümcül halde olan Rüzgar’ın hastaneye getirilmesi ile yeni bir girdabın içine çekilirler. Serhan, Rüzgar’ın Yaman tarafından darp edilme gerekçesini öğrendiğinde onun Soysalan hastanesinde ameliyat edilmesine karşı çıkarken yeni bir bilgiyle sarsılacaktır. Alaz babasına suçunu itiraf eder. Çağla’nın, abisi Yaman’a öfkesi büyürken, polisler Rüzgar’ı darp etmek suçundan Yaman’ı tutuklarlar. Serhan öz oğlu Alaz’ı korumaya çalışırken, Güven’de farkında olman kendi oğlu Yaman’a yardım eder. Cesur, gerçek suçlunun Alaz olma ihtimali bilgisini Yaman’la paylaşır ve Asi için yeni bir umut kapısı açılır. Alaz gerçeği ortaya çıkarsa Yaman, Soysalanların evinde daha fazla kalmayacak ve mahalleye dönecektir. Eşref, oğlu Caner’in suçsuzluğunu ispat etme amaçlı otopsi kararı alırken, doktor Güven yıllar sonra da olsa onun karşısına dikilip geçmişin hesabını sorar. Yaman Alaz’ı yakacak suç delillerine ulaştığında Rüzgar’da kritik süreci atlatmış, ifade vermeye hazırlanmaktadır. Bir yanda Yaman elindeki delilleri kullanmaya hazırlanırken diğer tarafta Serhan, oğlu Alaz’a kaçması talimatını veririr, böylece kendi oğlunun hapislerde çürümesine engel olduğunu düşünür. Oysa Alaz’ın hem ailesine hem de Yaman’a büyük bir sürprizi vardır. Açığa doğru hızla yol alan teknenin sürpriz bir yolcusu daha vardır..

Yabani 9. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

YABANİ SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

Kaynak: https://onedio.com/haber/yabani-9-bolum-tek-parca-izleme-ekrani-yabani-son-bolum-tek-parca-full-izle-1184127

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu