Whatsapp’a Beklenen Güncelleme

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
29 Kasım 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Dünyanın en iyi uygulamaları arasında yer alan ve özellikle reklam içermemesi, basit olması nedeniyle hemen hemen her akıllı telefona indirilen ilk uygulamalardan birisi olan Whatsapp, peş peşe güncellemeler getirmeye devam ediyor. Bilindiği üzere Facebook, Whatsapp’ı da aldıktan sonra gelişmeler kaydetmiş ve sesli, görüntülü konuşma, çift taraflı doğrulama gibi hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekmişti. Whatsapp’ta uzun süredir ihtiyaç olarak gösterilen güncelleme ise sonunda geldi. Bu güncelleme sayesinde artık ses kaydı yapmak çok daha kolay bir hal aldı.

Ses Kaydı Geliştirildi

Şimdilik sadece iOS işletim sistemine getirilen güncelleme ile kullanılmaya başlanan Whatsapp ses kayıt özelliğinde kullanıcılar basılı tutmak zorunda kalmayacak. Geliştirilen ses kayıt sistemi sayesinde artık yukarıya kaydırılması halinde basılı tutmaya gerek kalmadan istenilen dakikadan kayıtlar yapılacak. Bilindiği üzere zaman zaman basılı tutarken yaşanılan sıkıntılar sonrasında ses kaydı silinmekte ya da farklı problemler ortaya çıkmaktaydı. Bu özellik sayesinde ses kayıtları kaliteli bir şekilde kullanılabilecek ve gönderilebilecek.

İlerleyen günlerde ise Facebook tarafından çalışmaların devam ettiği ve dünya çapında kullanılan Whatsapp’a yeni özellikler ekleneceği duyuruldu. Whatsapp ise hala getirdiği özellikle ile dünyanın en iyi sohbet uygulaması arasında yer almayı başarıyor. İlerleyen günlerde ise ilk olarak hikayelere konum ekleme ya da etiket ekleme gibi ek özelliklerin geleceği belirtiliyor.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com