WhatsApp Instagram ve Facebook bir kez daha çöktü ne zaman düzelecek?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarında Fecabook, Instagram ve WhatsApp'ta zaman zaman yaşanan sorunlar bugün bir kez daha tekrarladı. Çok sayıda kullanıcı Instagram üzerinden fotoğraflara ve hikayelere erişim sağlayamadığını ve akış yenilenemedi uyarısı aldığını belirtti. WhatsApp kullanıcıları ise gönderdikleri mesajların karşı tarafa iletilmediğini söylüyor. Peki, WhatsApp ve Instagram'daki sorunu ne zaman düzelecek?

17.07.2019 - 16:13
17.07.2019 - 16:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan Instagram ve WhatsApp bugün bir kez daha erişim sorunu yaşamaya başladı. Saat 15.30 itibariyle kullanıcılar, Instagram hesaplarına ulaşamadıklarını ve WhatsApp mesajlarını gönderemediklerini söylemeye başladı. Özellikle İnstagramda akış yenilenemedi gibi bir uyarı alan kullanıcılar aynı zamanda fotoğraf yüklemekte zorluk çekiyor. WhatsApp’ta ise kullanıcıların gönderdiği mesajlar iletilmiyor. Twitter üzerinden paylaşım yapmaya devam eden kullanıcılar Facebook platformunda da benzer problemler yaşandığını söylüyor.

Henüz açıklama yapılmadı

Sosyal medyada devlerinin kısa süre içerisinde yaşanan bu sorunla ilgili açıklama yapması bekleniyor. Sorunun sadece Türkiye’de değil dünyada da yaşandığı ortaya çıkarken internet sitelerinin erişim durumunu harita üzerinden canlı olarak aktaran DownDetector, Instagram dahil bazı sosyal medya platformlarında yaşanan bu sorunun genellikle Avrupa’yı etkilediğini gösteriyor.

Kısa süre önce de yaşanmıştı

WhatsApp, Instagram ve Facebook ta benzer bir soru kısa süre önce yine yaşanmıştı. Daha önceki kesintilere oranla uzun süren sorunun giderilmesi için sosyal medya devleri yoğun çaba harcamıştı. Şu anda da kullanıcılar Instagram erişim sorunu ne zaman düzelecek sorusunun yanıtını arıyor. Fakat bu konuda henüz yapılan bir açıklama yok ve sorunun kaynağı da bilinmiyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim