Whatsapp, Instagram, Facebook Fotoğraf Sorunu Hakkında Bakanlıktan Açıklama

WhatsApp, Instagram ve Facebook'ta saatlerdir devam eden fotoğraf sorunu hakkında bakanlıktan açıklama geldi. Akşam saatlerinde başlayan ve hala düzelmeyen sorunla ilgili sosyal medya kullanıcıları şikayetlerini dile getirirken yaşanan sorunun dünya genelinde olduğu belirtildi. Bakanlık'tan yapılan açıklamanın hemen ardından Facebook'ta bir açıklama yaptı.

03.07.2019 - 22:36
03.07.2019 - 22:36
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Facebook, Instagram ve WhatsApp uygulamasında, akşam saatlerinden itibaren bir fotoğraf erişimi problemi yaşanıyor. Kullanıcılar sosyal medya platformlarına giriş yapabiliyor ancak fotoğrafları yükleyemiyor. Saatler önce başlayan bir sorun hala devam ederken, kullanıcılar ne zaman sorunun düzeleceğini merak ediyor. Merakla beklenen soruya önce Facebook’tan yanıt geldi ardından da bakanlık bu konuda bir açıklama yaptı.

Facebook Görsel Sorununa İlişkin Açıklama Yaptı

Yaşanan sorunla ilgili Facebook bir son dakika açıklaması yaptı. Twitter üzerinden yapılan açıklamada, dünya genelinde bazı kullanıcıların uygulamalarda video, resim ve diğer dosyaları yüklerken sorun yaşadığının belirtildiği açıklamada, sorunun düzeltilmesi için çalışmaların devam ettiği ve en kısa sürede sorunun giderileceği belirtildi.

Bakanlık’tan Erişim Sorunu Açıklaması

Sosyal medya platformlarında dünya genelinde yaşanan sorunun ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan da sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Facebook, WhatsApp ve Instagram servislerinde dünya genelinde yapılan bir sorun olduğunu belirten Sayan, sorunun global olduğunu ve Türkiye genelinde bazı vatandaşların da etkilendiğini dile getirdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim