Vurgun Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

NAVİGASYONVurgun Dizisi KonusuVurgun Dizisi Oyuncuları ve KarakterleriVurgun Hangi Gün ve Saat Kaçta Yayınlanıyor? Fox TV ses getiren yapımlarına bir yenisini daha ekleyerek, izleyici karşısına Gold Film imzası bulunan Vurgun dizisi ile çıkıyor. Dizi ünlü yönetmen Altan Dönmez tarafından yönetiliyor ve senaryonun altında Emre Özdür ve Başar Başaran’ın imzası var. Yeni sezonun en iddialı dizilerinden birisi […]

13.02.2019 - 16:58
13.02.2019 - 16:58
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Fox TV ses getiren yapımlarına bir yenisini daha ekleyerek, izleyici karşısına Gold Film imzası bulunan Vurgun dizisi ile çıkıyor. Dizi ünlü yönetmen Altan Dönmez tarafından yönetiliyor ve senaryonun altında Emre Özdür ve Başar Başaran’ın imzası var.

Yeni sezonun en iddialı dizilerinden birisi olacağına kesin gözüyle bakılan Vurgun, çok geniş ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip.

Vurgun Dizisi Konusu

Dizinin konusu, hiç alışık olduğumuz senaryolara benzemiyor. Erkan Petekkaya tarafından canlandırılan Kemal karakteri, 10 yıl boyunca komada kalmıştır. Mucizevi bir şekilde hayata geri dönen Kemal, koma öncesinde çok zengin bir fabrikatördür.

Fabrikasında çıkan yangın nedeni ile hayati tehlike atlatan Kemal, yaşama tutunmuştur fakat komaya girmiştir. 10 yıl sonra hayata dönen adam, oldukça iyi niyetli birisidir. Kemal’in eşi olan Reyhan’ı ise Deniz Çakır canlandırıyor.

Çok etkileyici bir senaryoya sahip olan dizinin bütçesi de normalin üzerinde. Bunun sebebini kadroda bulunan Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emra Kınay gibi isimlere bağlayabiliriz.

Vurgun Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Kemal: Karakteri Erken Petekkaya canlandırıyor. Erkan Petekkaya günümüz Türk erkek aktörleri arasında oldukça ön plana çıkan bir isim. Oyuncuyu Serseri, Beyaz Gelincik, Köpek, Öyle Bir Geçer Zamanki, Dila Hanım ve Paramparça dizileri ile tanıyoruz.

Reyhan: Kemal’in eşi konumunda olan karakteri, Deniz Çakır canlandırmaktadır. Deniz Çakır ekranlara ilk olarak Kadın İsterse dizisi ile merhaba demiştir. Daha sonra Yaprak Dökümü, Muhteşem Yüzyıl, Yasak ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri ile ünlenen yıldız, şimdi Vurgun dizisi ile karşımızda.

Vedat: Kemal’in iş ortağı olan Vedat, komadan çıktığında ise baş düşmanı olacaktır. Karakteri ise ünlü oyuncu Emre Kınay canlandırıyor. Emre Kınay İki Aile, Güneşin Kızları ve Sil Baştan gibi çok sayıda dizide rol almış, tecrübeli bir tiyatro oyuncusu. Oyuncu aynı zamanda Duru Tiyatro’nun da kurucusudur.

Vurgun dizisinde ayrıca Cemal Toktaş, Begüm Bir Gören, İnanç Konukçu, Aliye Uzunatağan, Altan Erkekli, Berna Koraltürk, Elena Viunova ve Filiz Ahmet gibi ünlü oyuncular bulunuyor. Oyuncu kadrosunun ne kadar güçlü olduğuna bakarsak, Vurgun dizisinin uzun vadeli bir başarı grafiği yakalayacağını da söyleyebiliriz.

Vurgun Hangi Gün ve Saat Kaçta Yayınlanıyor?

6 Şubat’ta ilk bölümü ile ekrana gelen dizi, her hafta Çarşamba günü izleyici karşısında olacak. Dizinin yayın saati ise 20.00 olarak belirlendi. Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile Vurgun, FOX TV ekranlarında.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Mehmet 4 ay önce

Çok güzel bir diziydi .Final yapması beni üzdü.

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim