Van’da narkotik köpeği Oscar’ın da katılımı ile düzenlenen operasyonda 111 kilo 820 gram eroin ele geçirildi

Van'ın Merkez İpekyolu ilçesinde narkotik köpeği Oscar’ın da katıldığı operasyonda polis ekipleri bir otomobilde 111 kilo 820 gram eroin ele geçirdi.

16.08.2019 - 10:07
16.08.2019 - 11:13
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Van Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, İl ve ilçelerde haksız kazanç sağlamak amacıyla uyuşturucu madde ticareti, nakli ya da depolanması faaliyetlerini yürüten kişi ya da kişilere yönelik yapılan çalışmaların aralıksız olarak devam ettiği belli.

111 kilo 820 gram eroin ele geçirildi

Açıklamanın devamında uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin İpekyolu ilçesi Hatuniye Mahallesi’nde durumundan şüphelenerek durdurulan bir otomobilde arama yaptıkları belirtildi. Emniyet Müdürlüğü açıklamasında, narkotik köpeği Oscar’ın da desteği ile otomobilde yapılan arama sonucunda bulunan 3 adet çuval içinde 220 paket halinde 111 kilo 820 gram eroin maddesi ele geçirildiği ifade edildi. Ayrıca elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak otomobil sürücüsü K.A. isimli şahsın gözaltına alındığı ve çıkarıldığı mahkemece “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak-Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan tutuklandığı dile getirildi.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim