Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil 223 Gün Sonra Salı Günü Hastaneden Taburcu Oluyor

Geçtiğimiz yıl 18 Ekim tarihinde evinin banyosunda düşerek kaburgalarını kıran ve tedavi sürecinde olduğu sırada yıllardır mücadele ettiği Kaçış Sendromu hastalığı yeniden nükseden Mehmet Ali Erbil, Salı günü hastaneden taburcu oluyor.

30.06.2019 - 20:33
01.07.2019 - 11:11
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’den güzel haber geldi. Geçtiğimiz yıl 18 Ekim tarihinde evinin banyosunda düşerek kaburgalarını kıran Mehmet Ali Erbil, hastanede tedavi altında olduğu sırada uzun yıllardan beri mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığı nüksetmişti. Hastanede 223 günden bu yana tedavi altında olan ve bir dönem sevenlerini çok korkutan Mehmet Ali Erbil, nihayet zor günleri atlattı.

Salı Günü Taburcu Olacak

Ünlü şovmenin Pazartesi günü hastanede son tekniklerinin yapılacağı ve eğer başka bir sorun olmazsa Salı günü taburcu edileceği öğrenildi. Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumunun iyi olduğunu ve her şeyin yolunda gittiğini söyleyen doktoru Jan Klod Kayuka, son dönemlerde iyileşme sürecinin hızlandığını ifade etti. Mehmet Ali Erbil’in küçük kızı Yasmin de geçtiğimiz günlerde hastanenin bahçesinde babası ile çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmış ve babasının kısa süre sonra taburcu olacağının sinyallerini vermişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim