Magazin

Ünlü şarkıcı Tarkan etek giydi sosyal medya çalkalandı

Türkiye’nin Megastar’ı Tarkan, magazin dünyasından uzak bir hayat sürse de sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla yakından takip ediliyor. Ünlü isim son olarak yaptığı paylaşımda kızı ile eğlenceli anlarını sosyal medya profillerinde yer verdi. Küçük kız Liya’ya olan düşkünlüğü ile tanınan Tarkan, kızının isteğine karşı gelmedi ve etek giyerek kızıyla oynadığı anların fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaştı. Paylaşım, kısa süre içerisinde sosyal medyanın en çok dikkat çeken fotoğraflarından birisi olurken pek çok kullanıcı yaptığı paylaşımlarla Tarkan’a destek verdi.

“Tütüyü böyle giydiriverirler işte!”

Ünlü şarkıcı yaptığı paylaşım için aynı zamanda oldukça esprili bir mesaj da yazdı. Tarkan yaptığı paylaşımın altına  “Rolling Stones t-shirt’ü giyip cool baba takılmaya çalışırken o t-shirt’ün altına tütüyü böyle giydiriverirler işte…”  yazdı.

Küçük kızını hiç ihmal etmiyor

Tarkan küçük kızının doğması itibariyle sosyal medyada küçük kızı ile olan anlarını sık sık paylaşmıştı. Ünlü oyuncunun bu davranışları hayranları tarafından desteklenirken bu paylaşımlarına yenisini ekleyen Tarkan, kızına olan düşkünlüğünü de böylece bir kez daha göstermiş oldu.

İşte ünlü starın kızıyla birlikte eğlendiği o anların fotoğrafı:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu