Ünlü oyuncu ve senarist Ayşe Selen hayatını kaybetti

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
1 Ocak 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Ünlü oyuncu ve senarist Ayşe Selen’in ölümü sanat camiasını yasa boğdu. Akciğer kanseri yüzünden hayatını kaybeden Ayşe Selen bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede yer alan ünlü oyuncular zor anlar yaşadı.

Geçirdiği akciğer kanseri yüzünden 4 ay gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde hayatını kaybeden Ayse Selen’in oğlu Selim Selen ve eşi Şehsuvar Aktaş cenazede taziyeleri kabul ederken zor anlar yaşadı. 62 yaşında aramızdan ayrılan Ayse Selen’in 29 yıllık eşi ve aynı zamanda tiyatrocu olan Şehsuvar Aktaş üzüntüleri sonrasında kısa bir açıklamada bulundu.

Ayşe Selen’in Ansızın Ölümü Yıktı

Şehsuvar Aktaş kısa açıklamasında, “Bu kadar kısa sürede aramızdan ayrılmasını beklemiyorduk. Bizim için çok zor oldu. Allah geride kalanlara uzun ömürler versin.” ifadelerini kullandı. Cenazede taziyeleri kabul eden ve eşi Ayşe Selen’in ardından gözyaşı döken Şehsuvar Aktaş, “O tiyatroya ismi ben vermiştim. Benim için oldukça zor olacak. 29 yıllık bir evliliğimiz oldu ve hiçbir zaman birbirimizi terk etmedik.” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Ayşe Selen, 2000 yılında Şehsuvar Aktaş’la birlikte kurduğu TiyatroTem’de “Aşk, Ayrılık ve Başka Şeyler” isimli oyunu sergilemeye devam ediyordu. Şehsuvar Aktaş son olarak 21 Kasım tarihinde sosyal medya hesabı üzerinden, “29 Kasım’daki ‘Aşk, Ayrılık ve Başka Şeyler’ gösterimi Ayşe Selen’e konan zatürree teşhisi yüzünden iptal edilmiştir.” ifadeleri kullanıldı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com