Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar hakkında sözlü ve fiziksel taciz iddiası

Ezel dizisi ile ünlenen ve Daha sonra birçok yapımda rol alan Ufuk Bayraktar'ın başrolünü üstlendiği sinema filminin setinde çalışan makyaj ve kuaföre sözlü ve fiziksel taciz uyguladığı öne sürüldü. Aynı zamanda Bayraktar'ın makyöz ve kuaförü tehdit ettiği de öne sürüldü.
Eklenme:
 Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar hakkında sözlü ve fiziksel taciz iddiası

Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar’ın başrolünü üstlendiği sinema filminin çekimleri sırasında sette çalışan makyöz ve kuaföre sözlü ve fiziksel tacizde bulunduğu iddia edildi. Sinema Tv Sendikası olayla ilgili yayınladığı açıklamada olayın takipçisi olacaklarını söyledi.

Sözlü ve fiziksel taciz ile suçlanıyor

Çekimleri Adana’da devam eden Dayı isimli sinema filminin setinde yaşandığı iddia edilen olaya göre oyuncu Ufuk Bayraktar, makyöz Alev Ünal Nayır ve Kuaför Metin Tektaş’a sözlü ve fiziksel tacizde bulundu. Taciz iddialarına ilişkin Sinema Tv Sendikası yazılı bir açıklama yayınladı.  Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

“Yönetmenliğini Uğur Bayraktar’ın, başrolünü ise kardeşi Ufuk Bayraktar’ın üstlendiği ‘Dayı’ isimli sinema filmi setinde kabul edilemez olaylar yaşanmıştır. Çekimleri Adana’da devam etmekte olan sette makyöz Alev Ünal Nayır ve kuaför Metin Tektaş, oyuncu Ufuk Bayraktar tarafından fiziksel ve sözlü tacize uğramış, tehdit edilmiştir. Hukuki işlemlerin başlatılmış olduğu sürecin takipçisi olacağımızı, meslektaşlarımız Alev Ünal Nayır ve Metin Tektaş’ın yanında durduğumuzu kamuoyuna birdiririz. Setlerde yaşanan taciz ve mobbing olaylarını kınıyor, tüm sektör bileşenlerini dayanışmaya çağırıyoruz!”

Eşi ifşa etmişti

Ufuk Bayraktar geçtiğimiz günlerde de sosyal medyanın gündemine oturmuş eşi sosyal medyadan başka bir kadınla yaptığı konuşmaları ifşa etmişti. Konu hakkında Ufuk Bayraktar’dan herhangi bir açıklama gelmezken eşi ise boşanma davası açacağını duyurmuştu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap