Dizi Fragmanları

Ünlü Oyuncu Cemal Toktaş Sübhaneke Duasını Okuma Şekliyle Herkesi Ayağa Kaldırdı

Özellikle ‘Güneşi Gördüm’ filmindeki Kadri rolüyle akıllarımıza kazınan ünlü oyuncu Cemal Toktaş, son olarak Bozkır dizisindeki performansıyla herkesin beğenisini toplamıştı. Ailesiyle birlikte çekmiş olduğu bir videoda Sübhaneke duası ile alay ettiği görülen Cemal Toktaş, İslami değerleri önemsemediği düşüncesiyle TRT’de yayınlanan Sadık Ahmet filmi kadrosundan çıkarıldı.

Mahsun Kırmızıgül’ün büyük başarılar elde eden filmi Güneşi Gördüm’ün en dikkat çeken karakterlerinden biri olan Kadri’ye hayat veren Cemal Toktaş, herkesi rahatsız eden bir durumla gündeme geldi.

2003’ten beri pek çok dizi ve filmde rol alan Toktaş, Güneşi Gördüm filmi ile akıllara kazınmış ve herkesi kendine hayran bırakmıştı. Aynı zamanda Sadri Alışık Ödülleri En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü ve Yeşilçam Ödülleri En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü’nün sahibi olmuştu.

Bir süredir heme televizyonda hem dijitalde işlerini sürdüren oyuncu, yer aldığı dram-romantik diziler haricinde tarihi yapımlarda da sık sık karşımıza çıkmaya devam ediyordu.

Daha öncesinde Uyanış: Büyük Selçuklu dizisindeki Gazzali karakteri de herkes tarafından beğeniyle izlenilmişti.

TRT ekranlarında yayınlanacak olan Sadık Ahmet filminde rol alacak olan oyuncu, sosyal medyada yaptığı paylaşım dolayısıyla filmin oyuncu kadrosundan çıkarıldı.

TRT bünyesinde pek çok dizi ve filmde rol alan, hatta son olarak yine TRT’nin Yürek Çıkmazı dizisinde Kıvanç karakterini canlandıran Cemal Toktaş’ın videosuna tepkiler yağmaya devam ediyor.

Ailesi ile birlikte yer aldığı videoda Sübhaneke duasıyla dalga geçtiği anları kayıt altına alan ve bunu sosyal medyada paylaşan Cemal Toktaş herkesi ayağa kaldırdı.

Sübhaneke duasını bir tekerleme haline getirerek ‘Sübhaneke sümsüm teke annem keçi babam teke’ şeklinde tekrar eden aile bireyleri de tepkilerden nasibini aldı.

Toktaş videonun sonunda kahkahalar atarak haç işareti yaptı.

Ardından videoya gelen tepkileri gören kanal, kendisini Sadık Ahmet filmi kadrosundan çıkardığını açıkladı.

Sosyal medyada Cemal Toktaş’ın bu videosuna eleştiriler hızla artarken, yorum yapan isimlerden bir tanesi de Melih Gökçek oldu.

👇🏻

👇🏻

👇🏻

👇🏻

👇🏻

Bahsi geçen video burada:

Kaynak: https://onedio.com/haber/unlu-oyuncu-cemal-toktas-subhaneke-duasini-okuma-sekliyle-herkesi-ayaga-kaldirdi-1170472

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu