Ünlü Kalp Cerrahı Mehmet Öz: Kız Kardeşim Bana Bıçakla Saldırdı, Ölümle Tehdit Etti

Amerika'da yaşayan Türk kalp cerrahı Mehmet Öz'ün başı bu ara kız kardeşiyle dertte. Savcılığa başvuran Mehmet Öz, kız kardeşinin kendisine bıçakla saldırdığını ve öldürmekle tehdit ettiğini belirterek, Alzheimer hastası annesi ile kız kardeşinin birlikte yaşadığını ve evde silah bulunduğunu, annesinin hayatından endişe ettiğini söyledi.

08.07.2019 - 10:08
08.07.2019 - 11:27
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Amerika’da yaşayan ünlü kalp cerrahı Mehmet Öz, geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek kız kardeşi hakkında şikayetçi oldu. Annesi ve kız kardeşinin İstanbul Sarıyer’de ikamet ettiğini belirten Mehmet Öz, annesinin Alzheimer hastası olduğunu söyledi. Annesi ile birlikte yaşayan kız kardeşi Nazlı Öz’ün son zamanlarda psikolojik sorunlar yaşadığını belirten Mehmet Öz, annesinin yanında 20 yıldır çalışan kişilerin kız kardeşi tarafından apar topar işten kovulduğunu, işten çıkarılan çalışanların kendisine ulaştıktan sonra söyledikleri karşısında büyük şok yaşadığını ifade etti.

Annemin Hayatından Endişe Ediyorum

Ünlü kalp cerrahı Mehmet Öz’ün iddiasına göre kız kardeşi Nazlı Öz, annesi ile birlikte yaşadığı evde bazı ateşli silahlar bulunduruyor. Mehmet Öz, 1 Temmuz tarihinde savcılığa başvurarak kız kardeşinin kendisine bıçakla saldırdığını ve öldürmekle tehdit ettiğini dile getirdi. Annesinin evde kız kardeşiyle yalnız olduğunu belirten Öz, evdeki silahlar nedeniyle korktuğu için eve giremediğini ve annesinin hayatından endişe ettiğini dile getirdi. Kız kardeşinin hasta olduğunu ve tedavi altına alınması gerektiğini dile getiren Öz, Kardeşine vasi tayin edilmesi içinde dava açtıklarını ifade etti. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Mehmet Öz’ün ihbar üzerine kız kardeşi Nazlı Öz hakkında soruşturma başlattı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim