Ünlü damat adayı Uğur Doğan intihar etti! 25 yaşında hayatını kaybeden Uğur Doğan kimdir?

İzdivaç programıyla uzun zaman boyunca ülke gündeminde olan damat adayı Uğur Doğan, Instagram hesabı üzerinden herkesi şok eden bir paylaşım yaptı. Doğan, akıl sağlığının ve iradesinin yerinde olduğunu belirttiği videoyu "Beni asla unutmayın, hoşça kalın." sözleriyle bitirdi. Videoyu paylaştıktan sonra henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı ne olduğu saptanamayan bir madde içerek hayatına son verdi.

14.08.2019 - 18:38
15.08.2019 - 11:13
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Yakınları, hastane polisine Doğan’ın siyanür içmiş olabileceği ihtimalinde bulundu. Bunun üzerine Uğur Doğan’ın evinde ekipler bazı inceleme ve araştırmalara koyuldu.

Olay, dün saat 18:30 sularında Kocamustafapaşa Mahallesi’nde bulunan evde yaşandı. İddiaya göre eve ziyarete gelen aile üyeleri, 25 yaşındaki Uğur Doğan’ın nedeni ve ne içtiği henüz belirlenemeyen bir maddeyle ihtihar etti. Bunun ardından aile hemen polis ve sağlık ekiplerini aradı fakat olay yerine gelen sağlık ekipleri, Doğan’ı Samatya’da bulunan İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırıp 1 saat boyunca hayatta tutmaya çalışsa da başarılı olamadılar. Yakınları, hastane polisine Doğan’ın siyanür içerek intihar etmiş olabileceğini belirtince polis ekipleri hemen evde konuyla alakalı incelemelere başladı.

Hiçbir kimyasala rastlanmadı

Yapılan araştırmalar sonucunda insan sağlığına az da olsa etki edecek herhangi bir kimyasala rastlanmadığı belirtildi. Samatya’da bulunan İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki işlemlerin ardından Doğan’ın cenazesi Yenibosna’da bulunan Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim