Ünlü basketbolcu Kerem Gönlüm’ün eşine 14 yıl hapis şoku

Ünlü basketbolcu Kerem Gönlüm'ün eşi Elif Gönlüm için, sunuculuk ve mankenlik yapan Gül Gölge'yi özel detektif tutum gizli olarak izlettiği için dava açıldı.

24.07.2019 - 20:26
25.07.2019 - 11:19
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Ünlü basketbolcu Kerem Gönlüm’ün eşi Elif Gönlüm için, sunuculuk ve mankenlik yapan Gül Gölge’yi özel detektif tutum gizli olarak izlettiği için dava açıldı. Tuttuğu özel dedektife Gül Gölge’nin fotoğraflarını ve videolarını gizli olarak çektirerek kurduğu bir İnternet sitesinde yayınladı iddiası ile Elif Gönlüm, 9 yıla kadar hapis ile yargılanıyor. Elif Gönlüm’ün telefon rehberinde İntikam olarak kayıtlı olan özel dedektif, özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçundan dolayı 5 yıla kadar hapis cezası ile yargılanıyor.

Soruşturma devam ederken, Elif Gönlüm’ün evinde yapılan aramalar sonucunda, tüm bilişim aygıtlarına polis tarafından el konuldu. Ekipler tarafından yapılan incelemede, Elif Gönlüm ile özel dedektif Nuri Keske arasında geçen mesajlaşmalar doğrultusunda, dedektifin Elif Gönlüm tarafından Gül Gölge’nin fotoğraflarını ve videolarını gizli çekmesi için tutulduğu ortaya çıktı.

Elif Gönlüm suçlamaları kabul etmedi

Nuri Kesme ise Avusturya’da yaşadığı için ifade veremedi fakat savcılık Elif Gönlüm’ün ifadesini aldı. Elif Gönlük özel dedektif Nuri Keske’nin eşinin bir arkadaşı ve bilirkişi emlak danışmanı olduğunu belirtti. Elif Gönlüm savunmasında ayrıca gizli çekilen fotoğrafların yeni kurulacak bir İnternet sitesi için kullanacaklarını ileri sürdü.

İddianamede ise Elif Gönlüm’ün özel dedektifin yaklaşık bir ay boyunca Gül Gölge’yi izlediği ortaya çıktı. Ayrıca zincirleme özel hayatı ihlal etme ve gizli çekilen fotoğraf ve videoların İnternet ortamında ifşa edilmesi suçundan, Elif Gönlüm’ün ve özel dedektif Nuri Kesme’nin yargılanması istendi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim