Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Ünlü basketbolcu Kerem Gönlüm’ün eşine 14 yıl hapis şoku

Son Güncelleme:
 Ünlü basketbolcu Kerem Gönlüm’ün eşine 14 yıl hapis şoku

Ünlü basketbolcu Kerem Gönlüm’ün eşi Elif Gönlüm için, sunuculuk ve mankenlik yapan Gül Gölge’yi özel detektif tutum gizli olarak izlettiği için dava açıldı. Tuttuğu özel dedektife Gül Gölge’nin fotoğraflarını ve videolarını gizli olarak çektirerek kurduğu bir İnternet sitesinde yayınladı iddiası ile Elif Gönlüm, 9 yıla kadar hapis ile yargılanıyor. Elif Gönlüm’ün telefon rehberinde İntikam olarak kayıtlı olan özel dedektif, özel hayatın gizliliğini ihlal etmek suçundan dolayı 5 yıla kadar hapis cezası ile yargılanıyor.

Soruşturma devam ederken, Elif Gönlüm’ün evinde yapılan aramalar sonucunda, tüm bilişim aygıtlarına polis tarafından el konuldu. Ekipler tarafından yapılan incelemede, Elif Gönlüm ile özel dedektif Nuri Keske arasında geçen mesajlaşmalar doğrultusunda, dedektifin Elif Gönlüm tarafından Gül Gölge’nin fotoğraflarını ve videolarını gizli çekmesi için tutulduğu ortaya çıktı.

Elif Gönlüm suçlamaları kabul etmedi

Nuri Kesme ise Avusturya’da yaşadığı için ifade veremedi fakat savcılık Elif Gönlüm’ün ifadesini aldı. Elif Gönlük özel dedektif Nuri Keske’nin eşinin bir arkadaşı ve bilirkişi emlak danışmanı olduğunu belirtti. Elif Gönlüm savunmasında ayrıca gizli çekilen fotoğrafların yeni kurulacak bir İnternet sitesi için kullanacaklarını ileri sürdü.

İddianamede ise Elif Gönlüm’ün özel dedektifin yaklaşık bir ay boyunca Gül Gölge’yi izlediği ortaya çıktı. Ayrıca zincirleme özel hayatı ihlal etme ve gizli çekilen fotoğraf ve videoların İnternet ortamında ifşa edilmesi suçundan, Elif Gönlüm’ün ve özel dedektif Nuri Kesme’nin yargılanması istendi.

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Survivor 27 Mayıs ödül oyununu kim kazandı? Tartışmalar geceye damga vurdu
27 05 2020 - 19:09
Lezzet Düşkünleri 27 Mayıs Çarşamba hangi takım kazandı?
27 05 2020 - 15:23
Danla Bilic Survivor Cemal Can’a şifreli mesaj vermek için şekilden şekle girdi
27 05 2020 - 14:49
Doya Doya Moda 27 Mayıs Çarşamba puanları! Kim birinci oldu?
27 05 2020 - 13:31
Müge Anlı Halil Ergül katili kim? Halil Ergül bulundu mu kim öldürdü?
27 05 2020 - 11:15
Lezzet Düşkünleri 25 Mayıs Pazartesi ilk bölümle TV8’de başlıyor
25 05 2020 - 13:41