Ümit Özat tehditler aldığını söyledi

Gençlerbirliği'nde teknik direktör Ümit Özat kendisini protesto eden taraftarlara sitem ederek Sivasspor maçının ardından iyi gelişmelerinde yaşandığını söyledi.

14.12.2017 - 18:35
14.12.2017 - 18:35
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Gençlerbirliği’nde teknik direktör Ümit Özat adeta yaşananlara isyan etti. Sürekli olarak ölüm tehditleri aldığını söyleyen tecrübeli hoca Ümit Özat kendisine yardım edilmesi gerektiğini söyledi. Tribünlerden sürekli olarak kendisi aleyhinde sözler söylendiği belirten Ümit Özat, “Tribünlerden sürekli olarak benim aleyhimde sözler sarf ediliyor. İşimi yapmakta zorluk çekiyorum. Bir an önce bana yardım edilmesi gerekiyor.” dedi.

Ümit Özat açıklamasının devamında, “Bugüne kadar zor sabrettim diyebilirim ama artık konuşma sırası bana geldi. Ancak Sivasspor maçından sonra bazı güzel gelişmelerde yaşadık diyebiliriz. Oyuncularım sonunda emeklerinin karşılığını aldılar ve yeni transferler ile beraber oldukça güzel bir futbol ortaya koydular. Bunu ilerleyen dönemlerde alışkanlık haline de getireceğimizden şüphemiz yok. Ancak bazı taraftarlar halen bana çok öfkelileri. Bu öfkelerinin nedenini bir türlü anlayamıyorum. Sürekli olarak bana protesto da bulunarak aslında takıma zarar verdiklerinin farkında bile değiller.” ifadelerini kullandı.

Ümit Özat’tan Sitem Dolu Yorum

Ümit Özat, “Kimi zaman bazen alınan sonuçlarının ardından üzülmekle yetinmek zorunda kalabiliyorsunuz. İnsan bazen çocuğuna bile kızamaz ya bende oyuncularıma kızamıyorum. Galibiyeti hak ettiğiniz zamanlarda bile puan kaybı yaşayabiliyor ya da kaybedebiliyorsunuz. İnsanlar aslında kendilerine yapılmaması gereken bir şeyi başkalarına yapmamalılar. Ben bunun altında artık art niyet aramak zorunda kalıyorum. Üstüme neden bu kadar çok gelindiğini de anlamıyorum. Umarım kısa süre içerisinde buna bir çözüm bulunabilir. Yoksa bu işin sonu iyi bitmeyecek.” şeklinde konuştu.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim