Ümit Özat tehditler aldığını söyledi

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
14 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Gençlerbirliği’nde teknik direktör Ümit Özat adeta yaşananlara isyan etti. Sürekli olarak ölüm tehditleri aldığını söyleyen tecrübeli hoca Ümit Özat kendisine yardım edilmesi gerektiğini söyledi. Tribünlerden sürekli olarak kendisi aleyhinde sözler söylendiği belirten Ümit Özat, “Tribünlerden sürekli olarak benim aleyhimde sözler sarf ediliyor. İşimi yapmakta zorluk çekiyorum. Bir an önce bana yardım edilmesi gerekiyor.” dedi.

Ümit Özat açıklamasının devamında, “Bugüne kadar zor sabrettim diyebilirim ama artık konuşma sırası bana geldi. Ancak Sivasspor maçından sonra bazı güzel gelişmelerde yaşadık diyebiliriz. Oyuncularım sonunda emeklerinin karşılığını aldılar ve yeni transferler ile beraber oldukça güzel bir futbol ortaya koydular. Bunu ilerleyen dönemlerde alışkanlık haline de getireceğimizden şüphemiz yok. Ancak bazı taraftarlar halen bana çok öfkelileri. Bu öfkelerinin nedenini bir türlü anlayamıyorum. Sürekli olarak bana protesto da bulunarak aslında takıma zarar verdiklerinin farkında bile değiller.” ifadelerini kullandı.

Ümit Özat’tan Sitem Dolu Yorum

Ümit Özat, “Kimi zaman bazen alınan sonuçlarının ardından üzülmekle yetinmek zorunda kalabiliyorsunuz. İnsan bazen çocuğuna bile kızamaz ya bende oyuncularıma kızamıyorum. Galibiyeti hak ettiğiniz zamanlarda bile puan kaybı yaşayabiliyor ya da kaybedebiliyorsunuz. İnsanlar aslında kendilerine yapılmaması gereken bir şeyi başkalarına yapmamalılar. Ben bunun altında artık art niyet aramak zorunda kalıyorum. Üstüme neden bu kadar çok gelindiğini de anlamıyorum. Umarım kısa süre içerisinde buna bir çözüm bulunabilir. Yoksa bu işin sonu iyi bitmeyecek.” şeklinde konuştu.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com