Ultraslan Lideri Şirin’den Tudor ve Özbek’e İstifa Çağrısı

Yorum Yap
30 sn okuma süresi
17 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Bugün deplasman’da Evkur Yeni Malatyaspor ile karşılaşan ve maçtan 2-1 mağlubiyet ile ayrılan Galatasaray’da sular ısınıyor. Yenilginin ardından taraftarlar başta Tudor olmak üzere Yönetime çok sert tepki gösterirken bir sert tepki de Galatasaray taraftar grubu Ultraslan’dan geldi. Yenilginin ardından Ultraslan Tribün Lideri Sebahattin Şirin Aydınlık’a açıklamalarda bulundu.

Alınan yenilginin ardından yaptığı açıklamada Şirin, Tudor’u istifaya çağırdı ve yönetim hakkında ise “Tudor’a sahip çıkarlarsa onlarda istifa etsin” denildi.

Ultraslan Liderinin Açıklamaları

Aydınlık’a konuşan Şirin, “Artık herşey ortada Tudor istifa etsin. Etmiyorsa Dursun Özbek onuda alıp gitsin. Bekledik. Oyun bozan olalım istemedik. Ama görüyoruz ki artık oyun planını oturtamıyor. Kapris yapıyor.” dedi.

Bu sezon Ultraslan şimdiye kadar böyle bir tepki göstermemiş ve bu yüzden de daha önce pek çok kez taraftarlardan tepki görmüştü. Bu tutumun takımın gidişatını etkilememek adına atılmış bir adım olduğu ve kötü gidişin devam etmesi üzerine grubun Tudor’u istifaya davet ettiği biliniyor.

 


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com