SporTeknoloji

Uğur Karakullukçu’nun Davet Edildiği GS TV’de Yayına 1 Dakika Kala Programının İptal Sebebi Çok Konuşulacak!

Futbol yorumcusu Uğur Karakullukçu sosyal medya hesabından başına gelen ilginç ve bir o kadar da kafa karıştırıcı olayı takipçileriyle paylaştı.

GS TV’nin 3 gün önce planlı bir şekilde Uğur Karakullukçu’yu programa davet ettiği ve yayına 1 dakika kala GS TV yayın yöneticisi Eray Yazgan’ın isteğiyle iptal edildiğini duyurdu.

Uğur Karakullukçu’nun yayına çıkarılmama sebebi ise çok konuşuldu.

Galatasaraylı olduğu bilinen yeni neslin sevdiği spor yorumcusu Uğur Karakullukçu, GS TV’de başına gelen can sıkıcı durumu takipçileriyle paylaştı.

GS TV yönetiminden Eray Yazgan’ın yayına 1 dakika kala programı iptal etmesiyle neye uğradığını şaşıran Uğur Karakullukçu bu duruma isyan etti.

GS TV’ye çıkartılmama sebebi olarak “bir taraftar grubuyla arasının bozuk olması” sebep gösterilen Karakullukçu’nun açıklaması şöyleydi.

3 gün önceden planlı şekilde davet edildiğim, GS TV yayını yönetici Eray Yazgan tarafından 1 DAKİKA KALA ‘bir taraftar grubuyla aram bozuk olduğu’ gerekçesiyle iptal edildi.

Galatasaray Başkanıyla, Hocasıyla, Futbolcusuyla oturup sohbet edebildiğim ortamda bu işgüzarlığı elbette kulübe mal etmem ama Eray Bey ve Bahri Havadır herhalde Galatasaray Başkanı yerine nerelere tabi olduğunu nerelere hesap verdiğini kulüp etiğini neden bu konuma düşürdüğünü açıklayacaktır.

He bir de tavsiyem üstümde yazanı akıllarına girene kadar günde 100 kere kağıda yazsınlar.

Paylaştığı fotoğrafta Galatasaray’ın da sık sık kullandığı Atatürk’ün sözü olan “Fikri hür, vicdanı hür” yazısını arkasına aldığı fotoğrafı paylaştı.

Planlanmış, davet edildiği bir yayına 1 dakika kala programı iptal edilen Uğur Karakullukçu’ya gelen tepkiler ise şöyleydi👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Siz bu yaşananlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

 

Kaynak: https://onedio.com/haber/ugur-karakullukcu-nun-davet-edildigi-gs-tv-de-yayina-1-dakika-kala-programinin-iptal-sebebi-cok-konusulacak-1152341

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu