UEFA’da Fenerbahçe’yi yakan Hırvat hakem Bebek ülkesinde yönettiği maç sonunda saldırıya uğradı

Hırvat hakem Ivan Bebek, ülkesinde oynanan bir karşılaşma sonrasında gittiği gece kulübünde bazı taraftarların fiziksel saldırısına uğradı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Hırvat hakemin basına yaptığı açıklamada olanlara hala inanamadığını söylediği belirtildi.

05.08.2019 - 22:15
06.08.2019 - 11:57
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Hırvatistan ekiplerinden Hajduk Split ile Lokomotiva Zagreb arasında oynanan karşılaşma sırasında verdiği kararlarla taraftarın tepkisini çeken hakem Ivan Bebek, mücadelenin tamamlanmasının ardından gittiği gece kulübünde bazı taraftarların saldırısına uğradı. Gece kulübünden çıktıktan sonra arabasına doğru yürürken saldırıya uğrayan Hırvat hakem saldırganların arkasından gelerek kendisine kurmaya başladığını dile getirdi. Ivan Bebek uğradığı saldırı sonrası güvenlik görevlilerinden yardım istedi.

Olanlara inanamıyorum

Ivan Bebek, saldırının ardından yaptığı açıklamada kulağının ve gözünün ağrıdığını belirterek, boynun üst kısmında, omuz ve boyun bölgesinde yaralar olduğunu kısa sürede çalışmaya dönebileceğini sanmadığını ve hala olanlara inanmadığını dile getirdi. FIFA kokartlı Hırvat hakemin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe maçında verdiği kararlar tepki çekmişti

Ülkesinde saldırıya uğrayan Hırvat hakem Bebek, UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu’nda Fenerbahçe’nin Braga ile oynadığı karşılaşmayı yönetmiş maç sırasında sarı-lacivertli 3 futbolcuyu kırmızı kartla oyun dışı bırakmış ve kararları ile Türk taraftarlardan büyük tepki toplamıştı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim