Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Twitter ücretli abonelik nedir? Twitter’a giriş ücretli mi oluyor

Twitter ücretli abonelik nedir? Son dönemlerde reklam gelirlerinde düşüş yaşamaya başlayan Twitter ücretli abonelik sistemini hayata geçirmeye hazırlandığını açıkladı. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu yılı sonuna kadar ücretli abonelik sistemini deneyecek. Peki bundan sonra Twitter'a giriş ücretli mi oluyor?
Son Güncelleme:
 Twitter ücretli abonelik nedir? Twitter’a giriş ücretli mi oluyor

Twitter’ın kurucusu ve CEO’su Jack Dorsey, ücretli abonelik modeli üzerinde çalışmaya başladıklarını duyurdu. Yıl sonuna kadar birkaç farklı üyelik modelini deneyecekler ini ve buna göre bir karar vereceklerini söyleyen Dorsey, “Birinin Twitter’a ücret ödemesini istemek çıtayı çok yükseğe koymak demek. Şu an çok erken keşif aşamasındayız” ifadelerini kullandı.

Twitter’a giriş ücretli mi olacak?

Son dönemlerde reklam gelirlerinin düştüğü bilinen Twitter platformundan böyle bir açıklama gelmesi kullanıcıları endişelendirmeye başladı. Birçok sosyal medya kullanıcısı Twitter’a giriş ücretli mi olacak sorusunun yanıtını araştırıyor. Twitter’ın kurucusu ve CEO’su Jack Dorsey, yaptığı açıklamada insanların ödeme duvarlarının yönetilmesine yardımcı olan bir dünya olduğunu düşündüklerini belirtirken tamamen ücretli bir modelin kabul edilemeyeceğini Ancak biraz keşif yapmaları gerektiğini ifade etti.

2017 yılında denenmişti

Twitter ücretli abonelik platformu 2017 yılında denmişti. 2017 yılında kullanıcıların ve küçük işletmelerin tweetlerini erişimi artırmak için abonelik modelini test eden Twitter, aylık 99 dolar gibi bir ücret belirlemişti. Fakat Twitter tarafından konu hakkında yapılan anket sonucunda bu çalışmanın başarılı olmadığı ortaya çıkmış ve proje rafa kaldırılmıştı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Twitter’da Büyük Yenilik: Sesli Tweet! Sesli Tweet Nasıl Atılır?
18 06 2020 - 13:57
Playstation 5 Oyunseverleri Heyecanlandırdı
10 06 2020 - 16:53
24 Mayıs hatlar neden çekmiyor? Vodafone, Turkcell, Türk Telekom arama yapılamıyor
24 05 2020 - 16:13
Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone şebeke sorunu yaşanmaya başladı
24 05 2020 - 14:16
NASA’dan paralel evren açıklaması! Paralel evrenin varlığına kanıt bulundu
21 05 2020 - 09:54
Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
18 05 2020 - 00:58
Yorum Yap