TV8’in Yaz Programı Gel Yazın Konuşalım’ın İlk Konuğu Acun Ilıcalı Oldu

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gel Konuşalım isimli programın sezon finali yapmasının ardından yaz aylarına yeni uyarlaması yapıldı. Hakan Hatipoğlu ve Seray Sever'in sunduğu “Gel Yazın Konuşalım” programının ilk bölümüne Acun Ilıcalı konuk oldu.

04.07.2019 - 11:46
04.07.2019 - 11:46
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

TV8 iddialı programları ve yarışmaları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu kanalda yeni sezon hazırlıkları bütün hızıyla devam ederken yaz sezonunda da yeni bir program başladı. Kış aylarında Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül sunumuyla ekranlara gelen Gel Konuşalım programı yaz sezonunda tatile girdi. Bu programın yerine hafta içi her gün Hakan Hatipoğlu ve Seray Sever’in sunduğu “Gel Yazın Konuşalım” isimli program başladı.

İlk Konuk Acun Ilıcalı Oldu

Seray Sever ve Hakan Hatipoğlu’nun sunduğu programın ilk konuğu kanalın sahibi Acun Ilıcalı oldu. Programcıların ilk yıllarında yalnız bırakmayan Acun Ilıcalı, TV8’in yeni projeleri hakkında da önemli açıklamalar yaptı. Yeni sezonda Yemekteyiz yarışması ile Seda Sayan’ın ekranlarda olacağını belirten Acun Ilıcalı aynı zamanda Alişan’ın da çok eğlenceli bir programla TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacağını ifade etti. Yeni sezonda Cansu Dere’nin başrolde olduğu yeni bir diziyi daha yayınlamaya başlayacaklarını belirten Ilıcalı, kendisinin hiçbir zaman bizi konusunda iddialı olmadığını bu nedenle de dizileri güvendiğin yapımcılara yaptırdığını ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim