Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

TV8 Doya Doya Moda 23 Eylül Çarşamba gün birincisi kim? Bugün puan durumu

TV8’de hafta içi her gün ilgi ile takip edilen yarışma programı Doya Doya Moda haftanın ortasında bir kez daha heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Seray Sever'in jüri üyesi olarak yarışmacıları puan aldıkları yarışmada haftanın finali yaklaştıkça heyecanla giderek artıyor. 7 büyük beden yarışmacının moda ve sıklık yarışına ekranlara taşıyan yarışmada günün birincisi ve puan tablosu da yakından takip ediliyor. Peki Doya Doya Moda 23 Eylül Çarşamba günün birincisi kim oldu?
Son Güncelleme:
 TV8 Doya Doya Moda 23 Eylül Çarşamba gün birincisi kim? Bugün puan durumu

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında 42 beden ve üstü 7 yarışmacının şıklık mücadelesine sahne olan Doya Doya Moda yarışmasında haftanın ortası geldi çattı. Birbirinden iddialı yarışmacılar günün konseptine uygun kombinleri yapmak ve jüri üyelerinden yüksek puan almak için mücadele ederken bir yandan da aralarındaki tartışmalar sürüyor. Haftanın finaline doğru artık geri sayımın başladığı Doya Doya Moda yarışmasında günün birincisi ve puan tablosu merakla bekleniyor. Bugün yine yarışmacılar günün konseptini kendilerine verilen süre içerisinde yerine getirecek ve üyelerinin karşısına çıkacak. Peki Doya Doya Moda 23 Eylül Çarşamba puan tablosu nasıl oldu? Doya Doya Moda 23 Eylül Çarşamba günün birincisi kim?

Haftanın ortası geldi rekabet arttı

Doya Doya Moda yarışmasında her pazartesi hafta yeniden başlıyor ve yeni bir yarışmacı maratona dahil oluyor. Cuma günleri ise haftanın finalini yapıldığı yarışmada düşük puan alan yarışmacı veda ederken en yüksek puanları toplayan yarışmacı ise altın kolye ya da bileklik ödülü kazanıyor. Haftanın ortasının gelmesi ile birlikte geri sayımın başladığı yarışmada bugün yarışmacıların alacağı puanlar büyük önem taşıyor. Yavaş yavaş puan tablosu şekillenmeye başlarken eleme heyecanı da şimdiden bütün yarışmacıları sarıyor.

Doya Doya Moda 23 Eylül Çarşamba puan tablosu

Bugün de 7 büyük beden yarışmacı kendilerine verilen süre içerisinde alışveriş ve hazırlıklarını tamamlıyor üyelerinin karşısına yüksek puanlara olabilmek amacı ile çıkıyor. Doya Doya Moda 23 Eylül Çarşamba puan tablosu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

Doya Doya Moda 23 Eylül günün birincisi kim?

Doya Doya Moda 23 Eylül günün birincisi kim sorusunun yanıtını ilerleyen dakikalarda sizlerle paylaşacağız…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap