Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

TV8 Doya Doya Moda 1 Eylül Pazartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı

TV8 ekranlarının yıldızı Doya Doya Moda 1 Eylül Pazartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma günü ya kullanın elemenin ardından hafta başında yepyeni bir yarışmacı maratona dahil olacak ve yarışmacılar bir hafta boyunca yine haftanın birincisi olmak ve yarışmada kalmak için mücadele edecek. Doya Doya Moda 1 Eylül Pazartesi fragmanı ve detaylar haberimizin devamında…
Eklenme:
 TV8 Doya Doya Moda 1 Eylül Pazartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran yarışma programı Doya Doya Moda 1 Eylül Pazartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 42 beden ve üstü 7 yarışmacının moda yarışını ekranlara Taşıyan yarışma programında yeni hafta oldukça gergin ve heyecanlı başlıyor. Bu defa sadece yarışmacılar arasında değil jüri üyeleri arasında da anlaşmazlık çıkıyor. Peki Doya Doya Moda 1 Eylül Pazartesi yeni bölümde neler olacak?

Kemal Doğulu ve Gülşah Saraçoğlu arasında renk tartışması

Her hafta birbirinden heyecanlı bölümleri ile ekranlara gelen yarışma programı Doya Doya Moda’da bu pazartesi oldukça gergin başlıyor. Bugüne kadar yarışmacılar arasındaki tartışmaları çok sık görüyorduk ancak bu haftanın ilk gününde jüri üyeleri Kemal Doğulu ve Gülşah Saraçoğlu arasında renk tartışması yaşanıyor. Uzun zamandan beri Doya Doya Moda jüri koltuğunda oturan İki ünlü isim renk üzerinde anlaşamıyor ve ikisi de kıyafetin farklı renk olduğunu iddia ediyor.

Doya Doya Moda 1 Eylül Pazartesi yeni bölüm

Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Seray Sever’in jüri koltuğunda oturduğu 42 beden ve üstü 7 yarışmacının haftanın birincisi olarak altın bileklik ödülünü kazanmak bir yandan da yarışmada kalmak için mücadele ettiği Doya Doya Moda 1 Eylül Pazartesi yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Hafta içi her gün yayınlanan yarışma programında yeni hafta oldukça heyecanlı başlayacak ve bir hafta boyunca yarışmacıların şıklık rekabeti devam edecek.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Masum 15 Eylül Salı 177 bölüm fragmanı! Rashi yine rahat duramıyor, konuşma yasağı geliyor
14 09 2020 - 18:24
Masum 172. bölüm fragmanı 10 Eylül Perşembe! Masum yeni bölüm özeti
9 09 2020 - 19:08
Masum 30 Ağustos 161. bölüm fragmanı ve özeti!
29 08 2020 - 17:40
Çukur’dan yeni sezon tanıtımı geldi! İdris Koçovalı geri mi dönüyor?
28 08 2020 - 11:33
Masum 159. bölüm fragmanı ve özeti 28 Ağustos Cuma! Gopi anlaşmayı imzalıyor
27 08 2020 - 17:41
Masum 158. bölüm fragmanı ve özeti! Masum dizisi 27 Ağustos Perşembe yeni bölüm özeti
26 08 2020 - 16:39
Yorum Yap