Tuzla’da Piyasa Değeri 5 Milyon Olan Cinsel Gücü Arttırıcı Hap Ele Geçirildi

Tuzla'da polis ekiplerinin 2 ayrı adrese düzenledikleri eş zamanlı operasyonda merdiven altı üretimi yapılan cinsel gücü arttırıcı 108 bin sahte ürün ele geçirildi. Ele geçirilen ürünlerin piyasa değerinin 5 milyon 250 bin lira olduğu tespit edilirken olayla ilgili 1 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

01.07.2019 - 14:34
01.07.2019 - 14:34
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Tuzla’da yaklaşık 1 aydan bu yana bir iş yeri bir ve bir ev yakından takibe alındı. Yapılan teknik ve fiziki takiplerin ardından polis ekipleri cinsel içerikli ilaç satanların yakalanmasına yönelik operasyon başlattı.

1 Kişi Gözaltına Alındı

25 Haziran’da 2 ayrı adrese eş zamanlı olarak düzenlenen baskınlarda merdiven altı üretim oldukları tespit edilen 5 bin 120 cinsel gücü arttırıcı hap, 3 bin 590 cinsel içerikli çikolata ve jel, 74 bin 882 gıda takviyeli macun, 4 bin 525 cinsel içerikli krem ve sprey, sıvı enerji içeceği, 778 gıda takviyeli yağ ve damla ele geçirildi. Operasyon sırasında adreslerde bulunan R.Ö. isimli bir kişi gözaltına alındı.

Piyasa Değeri 5 Milyon Liradan Fazla

Ele geçirilen ürünler, polis ekipleri tarafından 4 ayrı kamyona yüklenerek götürüldü. Yakalanan cinsel içerikli malzemelerin piyasa değerinin yaklaşık 5 milyon 250 bin lira olduğu öğrenildi. Gözaltına alınarak emniyete götürülen ve işlemleri tamamlandıktan sonra adli mercilere sevk edilen şahsın ise çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi. Güvenlik Şube Müdürlüğü ekiplerinin adreslere düzenlediği baskınlar ise polis kamerası tarafından kayıt altına alındı. Görüntülerde cinsel içerikli ürünlerin çuvallara doldurulduğu ve kamyonlara taşındığı görülüyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim