Tuvana Türkay ile Alper Potuk Ayrıldı İddiası

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
21 Kasım 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Fenerbahçe Futbol Takımı’nda forma giyen ancak son dönemlerde çok fazla oynama şansı bulamayan Alper Potuk hakkında magazin haberleri çıkmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Alper Potuk ile Tuvana Türkay bir süredir beraberliğini sürdürüyordu. Tuvana Türkay ise futbolcu Sercan Yıldırım’dan ayrıldıktan sonra Alper Potuk ile beraber olmuştu. İkili evlilik planları yaparken magazin dünyasında da peş peşe iddialar çıkmaya devam ediyor. Alınan son bilgilere göre Tuvana Türkay ile Alper Potuk’un geçimsizlik nedeniyle ayrıldıkları belirtildi.

‘Evlenmeye Zamanım Yok’

Son dönemde artan evlilik iddiaları sonrasında kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Alper Potuk, ‘Futbolcu olarak çok fazla çalışıyorum. Ne ayrılığa ne de birlikte olmaya zamanım yok’ demişti. Yaşanılan olaylar sonrasında Tuvana Türkay’ın daha fazla ilişkiyi devam ettirmek istemediği belirtildi. Gelen iddialar arasında ise Alper Potuk’un sürekli olarak Tuvana’nın özel hayatına karıştığı, telefonlarına ve mesajlarına da baktığı iddia ediliyor.

İkili henüz konu hakkında net bir açıklama yapmazken, iddiaların artması üzerine bazı kesimler tarafında ayrılığın kesinleştiği düşünülüyor.

Bilindiği üzere Tuvana Türkay da eski sevgilisi Sercan Yıldırım ile olan resimlerinin silinmesi için Google’a başvuru yapmıştı. Bunun sebebi ise Alper Potuk’un Sercan Yıldırım konusunda sürekli olarak sıkıntı çıkarması ve kıskanmasıydı. Ancak Google tarafından henüz net bir işlem yapılmazken, ikilinin ayrılık haberleri de gündeme bomba gibi düştü.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com