Tuvana Türkay ile Alper Potuk Ayrıldı İddiası

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile sevgilisi oyuncu Tuvana Türkay’ın ayrıldığı iddia edildi.

21.11.2017 - 19:23
16.06.2019 - 20:04
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Fenerbahçe Futbol Takımı’nda forma giyen ancak son dönemlerde çok fazla oynama şansı bulamayan Alper Potuk hakkında magazin haberleri çıkmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Alper Potuk ile Tuvana Türkay bir süredir beraberliğini sürdürüyordu. Tuvana Türkay ise futbolcu Sercan Yıldırım’dan ayrıldıktan sonra Alper Potuk ile beraber olmuştu. İkili evlilik planları yaparken magazin dünyasında da peş peşe iddialar çıkmaya devam ediyor. Alınan son bilgilere göre Tuvana Türkay ile Alper Potuk’un geçimsizlik nedeniyle ayrıldıkları belirtildi.

‘Evlenmeye Zamanım Yok’

Son dönemde artan evlilik iddiaları sonrasında kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Alper Potuk, ‘Futbolcu olarak çok fazla çalışıyorum. Ne ayrılığa ne de birlikte olmaya zamanım yok’ demişti. Yaşanılan olaylar sonrasında Tuvana Türkay’ın daha fazla ilişkiyi devam ettirmek istemediği belirtildi. Gelen iddialar arasında ise Alper Potuk’un sürekli olarak Tuvana’nın özel hayatına karıştığı, telefonlarına ve mesajlarına da baktığı iddia ediliyor.

İkili henüz konu hakkında net bir açıklama yapmazken, iddiaların artması üzerine bazı kesimler tarafında ayrılığın kesinleştiği düşünülüyor.

Bilindiği üzere Tuvana Türkay da eski sevgilisi Sercan Yıldırım ile olan resimlerinin silinmesi için Google’a başvuru yapmıştı. Bunun sebebi ise Alper Potuk’un Sercan Yıldırım konusunda sürekli olarak sıkıntı çıkarması ve kıskanmasıydı. Ancak Google tarafından henüz net bir işlem yapılmazken, ikilinin ayrılık haberleri de gündeme bomba gibi düştü.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim