Türkiye’nin jönleri yeni sezonda gümbür gümbür geliyor ekranlarda fırtına gibi esecekler

Televizyon kanalları ve yapımcılar yeni sezon için bombaları peş peşe patlatmaya başladı. Eylül ayında dizilerin başlaması ile birlikte birçok ünlü isim yeni projelerle ekrana gelecek. Görünen o ki yeni sezonda ciddi anlamda bir jön savaşları yaşanacak. Tolgahan Sayışman, Engin Altan Düzyatan, Burak Özçivit ve Engin Akyürek yeni sezonda yepyeni dizilerle ekrana gelecek.

19.07.2019 - 20:38
21.07.2019 - 11:34
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Eylül ayı yavaş yavaş yaklaşırken yeni sezonda televizyon ekranlarında yayınlanacak olan diziler de netlik kazanmaya başladı. Başlayacak olan yeni projelerle birlikte bir uzun süredir ekranlardan uzak kalan bir çok ünlü isim de yeni diziler ile izleyici karşısına çıkacak. Burak Özçivit, Engin Altan Düzyatan, Engin Akyürek ve Tolgahan Sayışman yeni sezonda adeta reyting mücadelesi verecek.

Burak Özçivit ve Engin Altan Düzyatan karşı karşıya

TRT 1 ekranlarında 5 sezon yayınlandıktan sonra final yaparak veda eden Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde çekilecek olan Diriliş Osman dizisi ATV ekranlarında yayınlanacak. Diriliş Osman dizisinde başrolü Burak Özçivit oynayacak. Yeni rolü için sıkı bir hazırlık içerisinde olan Burak Özçivit, okçuluk ve at binme derslerinin yanı sıra dövüş, kılıç ve aksiyon eğitimleri alıyor. Burak Özçivit’in haftanın 5 günü 8 saat yeni rolü için hazırlandığı, koreografi eğitimlerinin yanı sıra tarihçiler ve sosyologlardan da tarih ile ilgili dönemin yaşam tarzı üzerine kurumsal eğitimler aldığı öğrenildi. Diriliş Ertuğrul dizisinin Ertuğrul Gazisi Engin Altan Düzyatan yatan ise yeni sezonda başka bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Diriliş Ertuğrul dizisindeki performansı ile herkes tarafından çok beğenilen ve takdir edilen Engin Altan Düzyatan yeni projesinde yine bir dönem dizisinde oynayacak. FOX TV’de Eylül ayından itibaren yayınlanmaya başlayacak olan Most yapım imzalı konuşan dizisinde rol alacak olan Engin Altan Düzyatan, Burak özçivit’e rakip olacak. Hangi oyuncunun dizisinin reytinglerde daha başarılı olacağı ise şimdiden merak edilmeye başlandı.

Engin Akyürek de ekrana dönüyor

Ekran macerasına uzun bir ara veren başarılı oyuncu Engin Akyürek yeni sezonda çok iddialı bir dizi ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Star TV’de yayınlanacak olan ve henüz hazırlıkları süren ”Sefirin Kızı” dizisinde erkek başrol oyuncusu Engin Akyürek oldu. Dizide Engin Akyürek’in partneri olarak Serenay Sarıkaya veya Neslihan Atagül’ün düşünüldüğü iddia edildi.

Şampiyon dizisi TRT1’de yayınlanacak

Tolgahan Sayışman kısa bir süre önce baba olmuş ve bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman başrolü oynayacak. Yeni sezonda güçlü kadrosuyla ekranlara gelmeye başlayacak olan dizide iddialı yapımlar arasında yer aldı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim