Haber

Türkiye Böyle İğrenç Olay Görmedi! Müge Anlı 7 Ocak Palu Ailesi ve Tuncer Ustael’in Dehşete Düşüren Olayları

Müge Anlı 7 Ocak 2019 son bölüm de yine tüm Türkiye’yi şoke eden olayı işlemeye devam ediyor. Program çok izleniyor Çünkü yaşanan olaylar Türkiye’nin gerçeklerine herkesi biraz daha yaklaştırıyor. Fakat son birkaç haftadır programda işlenen bir olay var ki kimse katili önceden Tahmin edemiyor. Palu ailesi ve Tuncer Ustael, Benzerini daha önce hiç görmediğiniz olaylara imza attı. Talu ve Tahnal ailesinin hikayesi hem Müge Anlı’nın hem de ekran başında izleyenlerin adeta beynini yaptı.

Türkiye Böyle İğrenç Olay Görmedi! Müge Anlı 7 Ocak Palu Ailesi ve Tuncer Ustael'in Dehşete Düşüren Olayları

MERYEM VE MELİKE 10 YIL ÖNCE KAYBOLDU

2008 yılında Meryem Tahnal ve kızı Melike Tahnal’ın Peş peşe ortadan kaybolmasıyla sır dolu olaylar başladı. 32 yaşındaki anne Marie an önce ortadan kayboldu aradan geçen 1 yıl sonra da o dönemlerde sekiz dokuz yaşlarında olan Melike kayboldu. Aile aslen Ordulu iken Kocaeli’de yaşamaya başladı ve olaylarda burada gerçekleşti.

Türkiye Böyle İğrenç Olay Görmedi! Müge Anlı 7 Ocak Palu Ailesi ve Tuncer Ustael'in Dehşete Düşüren Olayları

KOCASI BABASI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ

Aile Kocaeli’de yaşarken Meryem Tahnal, Ahmet Tahnal’la evlendi ve İstanbul’da yaşamaya başladı. Ancak İlerleyen zamanlarda iki çocuğu olan Meryem kocasının kendisine fuhuş yaptırdığı iddia ederek baba evine geri döndü. Ahmet barışmak için geldiğinde ise baba ile kavga etti ve kayınpederi tarafından öldürüldü. O günden sonra da garip olaylar başladı. Meryem Tahnal Bu olaydan sonra annesi oğlu kızı 2 erkek kardeşi ve bir pırtık kız kardeşiyle birlikte eniştesi ile birlikte yaşamaya başladı. O günden sonra ortaya çıkan iddialar ise kan dondurdu. Meryem’in öldürülen kocasının ailesi ile bir olup uyuşturucu ve organ mafyasına bulaştığı iddiaları ortaya çıkarken ailesinin bilgilerini sürekli bir ajan gibi karşı tarafa aktardığı iddia edildi. Diğer yandan Meryem’in kocasının Ailesi Aslında Öz teyzesi ve dayısı. Olayın içerisinde kimin kim olduğunu anlamak biraz güç. İddiaya göre aile Meryem’in kocası tarafından tehdit edilmeye başladı ve 10 kişi bir aracın içerisinde yaşadı.

Türkiye Böyle İğrenç Olay Görmedi! Müge Anlı 7 Ocak Palu Ailesi ve Tuncer Ustael'in Dehşete Düşüren Olayları

EVLER ARABALAR GİTTİ

Ailenin Kocaeli’de bulunan 4 katlı binaları ve Üsküdar’daki evleri de tehditler nedeniyle enişteye gitti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıkan gerçekler işin aslının böyle olmadığını gösterdi. Meryem’in kocası Ahmet’i kardeşi İsa’nın öldürdüğü ve babasının suçu üstlenerek cezaevine girdiği iddia ediliyor. İşte tam bu sırada Meryem Tahnal, gece tuvalete gitmek için araçtan iniyor ve bir daha kendisinden haber alınamıyor. Baba cezaevinden çıktıktan sonra eşiyle birlikte emniyete giderek enişte Tuncer Ustael’den kızını ve torununu öldürdü iddiası ile şikayetçi oluyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına telefonla bağlanan izleyiciler ise anlattıkları ile herkesi şoke etti.

HER ŞEYİ ENİŞTE TUNCER Mİ YAPTI?

Aslında her şeyin en üstte Tuncer Ustael’den çıktığı biliniyor. Telefonla canlı yayına bağlanan izleyiciler de eniştenin elinde enjektörle gezdiği kendi çocukları dahil olmak üzere birçok kişiyi aç bırakarak ve iğne yaparak cezalandırdığı iddia ediliyor. Tuncer ise canlı yayında şok eden iddialarda bulunuyor. Kayıp Meryem’in kendisine iğne yaptığını iddia eden Tuncer Ayrıca uyurken tecavüz ettiğini de öne sürüyor.

Türkiye Böyle İğrenç Olay Görmedi! Müge Anlı 7 Ocak Palu Ailesi ve Tuncer Ustael'in Dehşete Düşüren Olayları

AİLE BAKANLIĞI HAREKETE GEÇTİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına ihbar kabul eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı da konu ile ilgili harekete geçti. Bugün Müge Anlı canlı yayında aile bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un bizzat konu ile ilgili talimat verdiğini, Palu ailesi için sağlık Tedbiri alınırken enişte Tuncer Ustael için ise suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. Çünkü enişte Tuncer’in himayesinde olan 4 çocuğunda istismara uğradığı ve vücudunda iğne izleri olduğu ortaya çıkmıştı. Bugüne kadar defalarca cezaevine girip çıkan ve kendini yarı Hoca olarak tanıtan enişte Tuncer son olarak polise direnme suçundan cezaevine girmiş ancak denetimli serbestlik Yasası’ndan yararlanarak serbest kalmıştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu