Türk Telekom ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi arasındaki iyileştirme anlaşması uzatıldı

Türk Telekom ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi arasında, kurumsal şirketler ve ortak kullanım için uygulanacak olacak altyapı, erişim ve internet ortaklığı anlaşması uzatıldı. Türk Telekom ve İkitelli OSB katılımcılarının çok daha yüksek hızda, kesintiye uğramayan ve güçlü bir kalitede iletişim, etişim, internet hizmetlerini kullanmasını sağlayan protokolün 5 yıllık bir süreyle uzatılması kararı alındı.

04.08.2019 - 18:24
04.08.2019 - 18:24
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Güçlü altyapısı üzerinden kullanıcılarına sunduğu hizmetler sayesinde, sorunlara uçtan uca çözümler üreten Türk Telekom, işletmelerden sanayi firmalarına, kamu kuruluşlarından yerel şirketlere kadar teknolojik altyapısı, yüksek kaliteli ses ve bant çözümleri ile başarılar elde etmeye, böylece rekabet ve global pazarlardaki güçlerini artırmaya katkıda bulunuyor.

Türkiye’deki sanayileşmenin gelişmesinde oldukça büyük bir orana sahip olan Organize Sanayi Bölgeleri’ne teknolojik, modern, çevreci ve yenilikçi hedefler sunan Türk Telekom, OSB’lerin teknolojik dönüşümüne ve OSB’lerdeki kuruluşların yararının düşünüldüğü hizmetleri hayata geçirmeye devam ediyor. Bu vizyon çerçevesinde 30 bin işyeri, 300 bin çalışanı, değerli yatırımı ve ekonomiye katkısı ile OSB’ler arasında güçlü bir yere sahip olan İkitelli OSB ile Türk Telekom arasındaki anlaşma bugün itibariyle 5 yıl süreyle uzatıldı.

“İkitelli OSB’nin haberleşme altyapısının daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlayacağız.”

İkitelli OSB ile Türk Telekom arasında uzatılan protokol kapsamında; İkitelli OSB’nin haberleşme altyapısının daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlayacak ve Türk Telekom kapsamında bireysel ya da kurumsal kullanıcılarına sağlanan tüm hizmetler OSB katılımcılarının memnuniyetine sunulacak.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde düzenlenen protokol imza törenine; Türk Telekom İstanbul Bölge Müdürü Mehmet Beytur ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut M. Aydın katıldı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim