Türk Silahlı Kuvvetleri’nin sınıra askeri sevkiyatı devam ediyor

Türk Silahlı Kuvvetleri, Hatay'da bulunan Suriye sınır hattına zırhlı personel taşıyıcıları ile komando ve mühimmat sevkiyatı yapmaya devam ediyor.

18.07.2019 - 10:31
18.07.2019 - 11:19
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Türk Silahlı Kuvvetleri, Türkiye’de bulunan çeşitli birliklerden Suriye sınır hattına komando sevkiyatı yapmaya devam ediyor. Komandoları taşıyan ve aynı zamanda mühimmat yüklü araçlardan oluşan askeri konvoylar, geniş güvenlik önlemleri altında Kırıkhan ilçesinden geçiş yaptı.

Sınır birliklerinde konuşlandırılacak

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yapılan personel ve mühimmat sevkiyatının Suriye sınırında bulunan birliklere destek amacıyla yapıldığı belirtildi. Askeri araçların sınavda ihtiyaç duyulan birliklerde konuşlandırılacağı belirtilirken, komandoların da burada görevlendirildiği öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim