Dizi FragmanlarıMagazinSosyal MedyaTelevizyonYabancı Diziler

Turbo Turabi’nin Survivor’daki Rakiplerini Keklik Gibi Avladığı Video “Ne Oluyor?” Dedirtti

Acun Ilıcalı, bu yıl Survivor’ın yeniden All Star konseptiyle ekranlara geleceğini duyurmuş ve ardından birbirinden bomba isimlerin kadroda yer alacağını açıklamaya başlamıştı. Bu isimlerden biri de Turbo Turabi lakabıyla tanıdığımız Turabi Çamkıran olmuştu. Daha yarışma başlamadan rakiplerine gövde gösterisi yapan Turabi, paylaştığı videoda yeni bir gözdağı verdi.

İlk kez 2014 yılında Survivor’a katılan ve yarışmayı birincilikle tamamlayan Turabi Çamkıran, herkesin hatırında atarlı-giderli sözleri ve asabiliğiyle kalmıştı.

Daha sonrasında 2015 yılında ve 2018’de yeniden All Star ile tekrar Survivor’a dönmüştü. 2015 yılında All Star birincisi olmuş, Survivor’ı iki kez üst üste kazanan tek birinci olarak dikkat çekmişti.

Bu yıl yeniden All Star kadrosuyla ekranlara dönecek olan Survivor’ın bir ferdinin de Turbo Turabi olacağı paylaşılmıştı.

Evinde başlatmış olduğu videoyu Survivor parkurunda devam ettiren ve paylaşımının açıklamasına ‘Hasta yatağımdan kalkıp hazırlanmama değsinler’ yazan Turabi, ‘daha şimdiden başladı’ dedirtmişti.

Daha geçtiğimiz gün hastaneden bir paylaşım yapan ve koltuk değnekleriyle görülen Turabi, yarışma konusunda herkesi korkutmuş ve katılım durumu merak edilmişti.

Daha sonrasında ilk haftalarda performans düşüklüğü olursa, bunun sakatlığından kaynaklı olacağını ve hemen tepki verilmemesi gerektiğini söylemiş, takipçilerini uyarmıştı.

‘Bastondan kurtulayım diye hayal kuruyordum, hayallerim gerçek oldu. Artık bastona ihtiyacım yok. 😂“Sevenlere üzülerek söylüyorum ki böyle giderse, adaya gitmemek en iyisi olabilir. Tüm yarışmacılar canavar gibi hazırlanıyorken, ben fizik tedavilerden bile kurtulamadım. Beni bu halde ilk haftadan eleyip gönderirler. Beni kurtaracak SMS olayı da yok. Acun abinin şu SMS işini bi daha düşünmesi lazım dicem de abi sözünden de dönmez. Yedeklerden Mart ayı gibi dahil olsam desem, bana da yedek olmak yakışmaz. Ben, bazıları gibi şans eseri şampiyon olmuş sıradan bir şampiyon değilim ki yedeklerden gideyim. Hazırlanmadan bu performans senesine gelmek intihar olur bence. Bana sözünden dönmekte yakışmaz. Olur da gidersem koşamadığımı görürseniz hemen yüklenmeyin! Neden olduğunu bilin lütfen.” 😞#SurvivorAllStar2024 ❤️‍🩹’

Sürekli Survivor 2024’le ilgili paylaşımlar yapan ve rakiplerine gözdağı vermekten çekinmeyen Turabi Çamkıran, gözünü rekabetle açıp kapattığını da bu videolar sayesinde bize belli etti.

Yarışmada nasıl bir performans sergileyeceği merakla beklenen Turabi, giyinmiş ve kuşanmış halini paylaşarak ‘Bu #SurvivorAllStar2024 av sezonu çok iyi geçecek gibi bir his var içimde. Size garanti ediyorum ki bu sezon tüm yarışmacıları tek tek ben avlayıp göndericem, ya da onlar beni ilk haftadan avlayıp geri postalayacaklar.’ demişti.

Daha sonrasında paylaştığı videoda rakiplerinin çıktı alınmış fotoğraflarını kabak, karpuz gibi yiyeceklerin üstüne yapıştırıp ateş ettiği görüldü.

Hedef olarak rakiplerinin yüzünü kullanan Turabi, bu sefer de ‘Survivor Av Sezonu Açılmıştır. #SurvivorAllStar2024’ dedi.

Survivor için çok hazırlıklı olduğu ve şimdiden gözünü hırsın bürüdüğünü fark ettiğimiz Turabi “Survivor’da işler 3 şekilde yürür;” dedi.

‘Doğru şekilde. Yanlış şekilde. BENİM İSTEDİĞİM ŞEKİLDE! 😎’

İşte o video:

Kaynak: https://onedio.com/haber/turbo-turabi-nin-survivor-daki-rakiplerini-keklik-gibi-avladigi-video-ne-oluyor-dedirtti-1183514

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu