Tugay Kerimoğlu ile eşi Etkin Ünal boşanıyor

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
15 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Galatasaray’ın efsane oyuncuları arasında yer alan Tugay Kerimoğlu’nun 25 yıllık hayat arkadaşı Etkin Ünal’dan boşanmak üzere olduğu iddia edildi. Daha öncesinde başta Galatasaray olmak üzere Glasgow Rangers ve Blackburn Rovers takımlarında kariyerinin zirvesini yaşayan ve kaptanlık yaparak daha sonrasında teknik direktörlük için kolları sıvayan Tugay Kerimoğlu’nun eşi Etkin Ünal ile yolları ayırmak üzere olduğu kaydedildi.

Galatasaray ile beraber Türk futbolunun da sayısız başarılı isimleri arasında yer alan Tugay Kerimoğlu oldukça zor günler geçiriyor. Alınan sürpriz bir karar sonrasında 25 yıllık eşi Etkin Ünal ile ayrılığın eşiğine gelen Tugay Kerimoğlu’na yeni bir darbe daha geldi. Eşinin kızlık soyadını kullanmaya başladığı ifade edildi.

Tugay Etkin Kerimoğlu Aşkında Son

Spor dünyasında en az eleştiri alan oyuncular arasında gösterilen ve efendiliği ile nam salan Tugay Kerimoğlu’nun 25 yıllık eşi Etkin Ünal ile ayrılığın eşiğine geldiği ve bunun çeşitli nedenli olduğu belirtildi. Etkin Ünal son olarak sosyal medya hesabı üzerinde Kerimoğlu olan soyadını Etkin olarak değiştirerek kızlık soyadına geri dönmüş ve ayrılığın ilk çanlarının çalmasına sebep olmuştu. Etkin Ünal ayrıca sosyal medya hesabı üzerinde eşi Tugay Kerimoğlu’na ait olan bütün fotoğrafları da sildi.

Etkin Ünal son olarak yaptığı açıklamasında Tugay Kerimoğlu ile yolları ayırmak üzere olduklarını ve boşanmak için mahkemeye başvuracaklarını da iletti. Berke ve Melissa adında iki çocukları bulunan çiftin aralarının neden bozuk olduğu konusunda henüz net bilgi de bulunmuyor.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com