Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Trendyol hesap silme nasıl yapılır? Trendyol uygulaması kaldırma

Eklenme:
 Trendyol hesap silme nasıl yapılır? Trendyol uygulaması kaldırma

Trendyol hesap silme nasıl yapılır? Sosyal medyada wayfair skandalına benzer olayların Trendyol üzerinde de yaşandığı iddialarının gündeme gelmesi ile birlikte sosyal medya kullanıcıları ayağa kalktı. Wayfair isimli e-ticaret Sitesi üzerinden çocuk ticareti yapıldığı iddialarının ortaya çıkması ile birlikte bazı kullanıcılar Türkiye’de de benzer olayların olduğunu öne sürdü. Trendyol’da çocuk kıyafetleri ve bazı halılarda fahiş fiyat uygulaması ile farklı beden ölçülerinin kullanıldığını söyleyen sosyal medya kullanıcıları, Trendyol uygulamasını silmenin yollarını araştırmaya başladı. Peki Trendyol uygulaması cep telefonundan nasıl kaldırılır? Trendyol hesap silme hakkında detaylar haberimizin devamında…

Trendyol hesap silme nasıl yapılır?

Sosyal medya uygulamaları gibi Trendyol üzerinde hesap silme hakkında detaylı bir bilgi bulunmuyor. Ancak Trendyol kullanıcıları Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na göre Trendyol’dan hesabını silmesini talep edebiliyor. Bunun için Trendyol tarafından hazırlanan formu doldurmanız ve talepte bulunmanız gerekiyor.

Başvuru formunu açtıktan sonra isim soy isim gibi bilgileri doldurarak ilerleyebilirsiniz. Kısaca hesabınıza silmenizi gerektirecek talebi yazdıktan sonra gönder tuşuna basabilirsiniz. Formu 24 saat içerisinde Trendyol adresine gönderebilir ve hesabınızın silinmesi talebinde bulunabilirsiniz.

Trendyol uygulaması nasıl kaldırılır?

Cep telefonunuz üzerinden Trendyol uygulamasını kaldırmak için uygulamanın üzerine uzun olarak tıkladıktan sonra ekranı yan tarafında çıkan x alanına tıklayarak uygulamayı komple kaldırabilirsiniz. Ancak bu uygulamadaki hesabınızın silindiği anlamına gelmiyor. Hesabınıza silmek için yukarıda bahsettiğimiz formu doldurarak Trendyol firmasına göndermeniz gerekiyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
21 10 2020 - 14:59
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba Konukları kim? Ebru Polat kimdir?
14 10 2020 - 08:23
Pastırma sıcakları nedir? Pastırma yazı ne zaman başlayacak?
13 10 2020 - 10:47
Doğan Şentürk Fatih Portakal’ı çabuk sildi! Fatih Portakal gidince FOX Haber’in reytingleri yükseldi
9 10 2020 - 10:38
ABD Başkanı Trump korona oldu Simpsonlar bir kez daha TT’nin zirvesinde
2 10 2020 - 10:38
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Ekim Cuma konukları kim? Bol Eğlenceli konuklar geliyor
2 10 2020 - 09:06
Yorum Yap