Transferin Gözde İsmi Vedat Muriç: Galatasaray’a Gitmek İstediğimi Söylemiştim

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın transfer etmek için yarıştığı Çaykur Rizespor'un Kosovalı golcüsü Vedat Muriç sonunda sessizliğini bozdu. Fenerbahçe ve Çaykur Rizespor'un transfer görüşmeleri için masaya oturduğunu belirten Vedat Muriç, takımların görüşmesinin normal olduğunu ancak kendisinin daha önce Galatasaray'a gitmek istediğini söylediğini ifade etti.

01.07.2019 - 21:22
02.07.2019 - 11:21
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarına devam ederken transferde en başından beri çok istediği Vedat Muriç için Çaykur Rizespor ile masaya oturdu. İki takım arasında İstanbul’da yapılan görüşmeler ile ilgili olarak Kosovalı golcü de sessizliğini bozdu. Fenerbahçe ve kulübü arasında yapılan transfer görüşmelerini televizyondan takip ettiğini söyleyen Vedat Muriç, kulüplerin görüşmesinin normal olduğunu fakat daha önce de kendisinin Galatasaray’a gitmek istediğini söylediğini dile getirdi. Yöneticilerin görüşmeleri bittikten sonra kendisini bilgilendireceğini belirten Muriç, Henüz kendisine bir şeyin sunulmadığını ve kendi kararının da önemli olduğunu ifade etti.

Galatasaray’ı İstemesi Normal

Vedat Muriç transferi hakkında açıklama yapan Rizespor Başkanı Hasan Kartal ise Kosovalı futbolcu için Galatasaray’ın 3 milyon 750 bin Euro teklif ettiğini doğruladı. Sportif direktörün Fenerbahçe ile görüşme halinde olduğunu ve hangi futbolcuların gelebileceğini konuştuğunu belirten Kartal, Avrupa’da oynayacak olması nedeniyle Vedat’ın Galatasaray’a gitmek istemesinin normal olduğunu, ancak Çaykur Rizespor’un onu istediği kulübe vereceği gibi bir kural olmadığını, bu konuda kulübün menfaatlerini göz önünde bulundurarak hareket edeceklerini dile getirdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim