Trabzonspor’un genç futbolcusu Murat Cem Akpınar başka bir Trabzon ekibine kiralandı

Trabzonspor'un 20 yaşındaki genç futbolcusu Murat Cem Akpınar, bugün yapılan sözleşme ile 1 yıllığına 2. lig ekiplerinden Hekimoğlu Trabzon'a kiralandı.

09.08.2019 - 20:02
09.08.2019 - 20:02
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Trabzonspor forması ile 2018-2019 sezonunda ligde ve kupada toplam 9 maça çıkan ve 1 gol atarak bir asist yapan Murat Cem Akpınar, bugün imzalanan sözleşme ile 2’nci Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek Trabzon ekibi Hekimoğlu Trabzon’a kiralandı.

1 yıl kiralık olarak oynayacak

Hekimoğlu Trabzon Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yavuz Güner, imza töreninde yaptığı açıklamada Murat Cem’in genç ve gelecek vadeden bir futbolcu olduğunu belirterek kendisinin yeni takımında başarılı bir geçirmesini dilediğini söyledi. Transferin gerçekleşmesi konusunda kendilerine yardımcı olan Trabzonspor yönetimine teşekkür eden Güner, yeni sezonda güzel bir kadro oluşturduklarını dile getirdi. Yeni takımına güzel işlere imza atmak için geldiğini belirten Murat Cem Akpınar ise, kendini daha çok geliştireceğini ve Trabzonspor 11’inin değişmez futbolcusu olmak için hedefleri doğrultusunda çalışacağını dile getirdi. Murat Cem Akpınar böyle güzel bir camianın içinde olmanın gururunu yaşadığını da söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim