Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı’ya Fransa’dan 17 Milyon Euro Teklif

Trabzonsporlu futbolcu Yusuf Yazıcı, Fransa basınında haber olmaya devam ediyor. Yusuf Yazıcı ile ilgili yapılan yeni bir haberde, Lille'in genç futbolcu için Trabzonspor ile görüştüğü ve büyük ölçüde anlaştığı iddia edildi. Ayrıca haberin içeriğinde yıldız futbolcunun yapacağı sözleşmenin detayları bile yer aldı.

04.07.2019 - 20:10
04.07.2019 - 20:10
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Fransa’da Ligue 1’de mücadele eden ve geçtiğimiz sezonu 2. sırada bitiren Lille’in Trabzonspor’da forma giyen 22 yaşındaki milli futbolcu Yusuf Yazıcı için teklif götürdüğü öne sürüldü. Trabzonspor’un teklifi kabul ettiği ve Fransız takımın Trabzonspor’a yıldız futbolcu için 17 milyon Euro ve bir sonraki satışından da yüzde 15 pay ödeyeceği belirtildi.

20 Milyon Euro’ya Kadar Çıkabilir

Fransa basınında yer alan habere göre Yusuf Yazıcı için yapılan anlaşma bonuslarla birlikte 20 milyon Euro’ya kadar çıkabilir. Haberdeki başka bir iddia ise genç futbolcunun teknik direktör Christophe Galtier ve Lille forması giyen Zeki Çelik ile görüşmek istediği ve kararını bundan sonra vereceği yönünde.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim