Trabzonspor Bütün Borçlarını 5 Yıl Vade ile Yapılandırdığını Borsaya Bildirdi

Trabzonspor Kulübü bütün borçlarını 5 yıl vade ile yapılandırdı. Yapılandırma Trabzonspor tarafından borsaya bildirildi.

28.06.2019 - 21:02
28.06.2019 - 21:02
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Trabzonspor mevcut finansal borçlarını, Ziraat Bankası, Denizbank, Halkbank ve Aktif Banktan oluşan konsorsiyum ile 5 yıllığına yapılandırdı. Trabzonspor’un 2 yıl anapara ödemesi yapmayacağı öğrenildi.

KAP’a Açıklama Yapıldı

Trabzonspor’un borçların yapılandırmasına ilişkin KAP’a yaptığı açıklamada, borçların beş yıl süreyle 2 yıl anapara ödemesiz yapılandırıldığı belirtildi. Açıklamanın devamında yapılandırmanın hem Trabzonspor kulübü hem de Türk futbolu için hayırlı olması dileklerinde bulunuldu.

Tranzonspor’un Borcu

Trabzonspor Denetleme Kurulu tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada Trabzonspor’un borcunun 31.03.2019 tarihi itibariyle 1 milyar 088 milyon 737 bin 498 TL olduğu belirtildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim