Toygar Işıklı’nın Kıbrıs gazisi babası hayatını kaybetti

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
13 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Türk müziğinin güçlü seslerinden Toygar Işıklı babasını kaybetti. Yaptığı dizi müzikleri ile adından sıkça söz ettiren Toygar Işıklı’nın babası Ahmet Işıklı, geçirdiği rahatsızlık sonrasında kalp krizi sonucu aramızdan ayrıldı.

Türk müziğinde çok önemli bir yere sahip olan ve yaptığı dizi müzikleri ile hafızalara kazınan isimlerinden biri olan Toygar Işıklı’nın babası Ahmet Işıklı, geçirdiği kalp rahatsızlığı sonrasında hayatını kaybetti. Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaşayan ve Kıbrıs gazisi babası 70 yaşındaki Ahmet Işıklı’yı kaybeden Toygar Işıklı’yı dostları ve arkadaşları yalnız bırakmadı.

Kocaeli’nin Gölcük ilçesindeki Değirmendere Yüzbaşılar Mahallesi’nde evinde geçirdiği rahatsızlık sonrasında komşuları tarafından hastaneye kaldırılan Ahmet Işıklı acilen yoğun bakım ünitesine alındı. İlk olarak olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından muayenesi gerçekleştirilen Ahmet Işıklı’nın kalp krizi sonrasında yaşamını kaybettiği belirlenmişti. Işıklı’nın cenazesi daha sonrasında Necati Çelik Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Kıbrıs Gazisi Babaya Son Görev

Gölcük Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Hanefi Arslan yaptığı açıklamada aramızdan ayrılan Kıbrıs gazisi 70 yaşındaki Ahmet Işıklı için “O gerçekten mükemmel ve örnek bir insandı. Ölüm haberini aldıktan sonra adeta yıkıldım ve şok oldum. Tüm ailesine ve kalanlara Allah’tan rahmet dilerim.” ifadeleri yer aldı.

Ahmet Işıklı’nın son olarak Kıbrıs Barış Harekatı’nda astsubay olarak görev yaptığı esnada bir harekat sırasında batan TCG Kocatepe gemisinden sağ olarak kurtulduğu ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ndeki görevini emekli olana kadar sürdürdüğü ifade edildi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com