TolgShow’un Hangi Gün Yayınlanacağı Belli Oldu

Tolga Çevik’in sunacağı TolgShow’un ne zaman başlayacağı açıklandı.

02.12.2017 - 2:31
02.12.2017 - 2:31
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

FOX TV ekranlarında tekrardan seyircisi ile buluşmayı amaçlayan Tolga Çevik, yeni bir program ile dikkatleri üzerine çekti. Bilindiği üzere Tolga Çevik daha önce Komedi Dükkanı, Arkadaşım Hoş geldin gibi stand-up gösterilerinin yanı sıra Patron Mutlu Son İstiyor gibi filmler yaparak kalitesini ortaya koymuş, izleyici kitlesini arttırmıştı. Son olarak bir süredir ekranlarda görülmeyen Tolga Çevik, FOX TV ekranlarında yayınlanacak yeni bir program ile tekrardan seyircisinin karşısına çıkacak. Sürekli olarak Fırat Parlak ile çalışan Tolga Çevik’in ise ekibi bozması beklenmiyor.

Ekip Aynı Kalacak

Yapılan açıklamalara göre FOX TV’de yapılacak olan programda ekibin aynı olacağı ve Fırat Parlak ile Tolga Çevik’in birlikte doğaçlama espriler ile gösteri gerçekleştireceği belirtildi. FOX TV ekibinden de yapılan açıklamalara göre TolgShow her hafta Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Ancak ekipten yayınlanma tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi gelmedi.

Bilindiği üzere TolgShow programı daha önce de reklamlar ile gösterilmiş ancak ne zaman başlayacağı hakkında herhangi bir bilgi verilmemişti. Programla ilgili bilet satışının ise tarih kesinleştikten sonra internet üzerinden yapılması bekleniyor. Seyirciler ise henüz yayınlanmaya başlamayan programa yoğun bir şekilde ilgi göstermeyi başardı. Sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına Tolga Çevik ve yeni programı da giriş yaptı.

 

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim