MagazinSosyal Medya

TikTok Fenomeninin Aldığı 5 Milyon Liralık Lüks Araç Zamanında TikTok Hesabı Açmadığınız İçin Ağıt Yaktıracak

Sosyal medyayı biraz da olsa yakından takip ediyorsanız Cemre Solmaz'ın videolarına denk gelmiş ya da adını duymuşsunuzdur.

 Kendisi bundan birkaç yıl önce TikTok’ta çektiği videolarla bir kitle kazanmaya başlamış, ardından fenomen olmuştu. TikTok fenomeni Cemre Solmaz’ın yeni aldığı lüks aracı görenler ise ‘biz neden bunu yapamadık?’ dedi.

TikTok fenomeni Cemre Solmaz’ı mutlaka görmüşsünüzdür. Kendisi her mecrada içerik üreticiliği yapmaya devam ediyor.

Cemre’nin TikTok’ta 10.6 milyon takipçisi var. Yani bu epey fazla bir kitlenin öncüsü olduğu ve onları etkilediği anlamına geliyor.

TikTok’un herkes tarafından tabiri caizse küçümsendiği ve içerik üreticilerinin dalga konusu olduğu dönemlerde Cemre kendi kitlesini büyütmeye başlayan isimlerdendi.

Yine kendi gibi TikTok’u altüst eden fenomenlerde Özgür Deniz Cellat ile sevgili olması da, ayrılık süreçlerinde yaşananlar da kullanıcılar tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Biliyorsunuz ki kaos bizim göbek adımızdır.

TikTok’ta dans ederek, playback yaparak ünlenen Cemre Solmaz, 2022 yılının Mayıs ayında ÇGHB oyuncusu Emre Aslan ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Çiftin birlikte yaptığı paylaşımlar takipçi kitlelerini daha da yükseltti. Aşk her zaman platformlarda iş görür bildiğiniz gibi. Fakat bu Temmuz ayında bir yılı aşkın ilişkilerini bitirme kararı aldıklarını açıklayarak takipçilerini bir hayli üzmüşlerdi.

Instagram’da 3 milyon takipçisi olan Cemre, bu süreci dışarıya yansıtmadan kendi içinde çözme kararı almış olacak ki içerik üretiminde hiçbir fark göremedik.

Arada bir TikTok’ta playback yaptığı şarkılarda gönderme sezmiyor değiliz tabii ki. Fakat kendisi mütemadiyen işinin başında.

Tatile gitse de içerik üretimine bir saniye dur durak vermeyen Cemre Solmaz’ın kendisine yeni bir araç aldığını öğrendik.

Bunları duymaya hazır mısınız bilmiyorum ama hepimizin aynaya bakıp zamanında TikTok hesabı açmadığımız için kafamızı duvara vuracağımızdan eminim.

BMW’nin “Tasarım Paket” olarak satılan ve 5.2 milyon lira değerindeki modellerinden bir tanesini kullandığını gördüğümüz Cemre Solmaz, sosyal medyada kullanıcılara kendi hayatlarını sorgulattı.

Eh tabii yeni arabası için bir hayırlı olsun da diyelim kendisine…

Sosyal medyada Cemre Solmaz’ın arabası için gelen yorumlar ise bu şekilde: hep birlikte bıçaklandık…

👇🏻

👇🏻

👇🏻

👇🏻

👇🏻

Kaynak: https://onedio.com/haber/tiktok-fenomeninin-aldigi-5-milyon-liralik-luks-arac-zamaninda-tiktok-hesabi-acmadiginiz-icin-agit-yaktiracak-1171352

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu