Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

THY yurt içi uçuşlar 4 Haziran tarihinde başlayacak

Türk Hava Yolları iç hat seferleri ne zaman başlayacak? THY yönetim kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Aycı yaptığı açıklamada THY iç hat seferleri 4 Haziran'da seferlerinin ise 10 Haziran'da başlayacağını duyurdu. Yaz tatilinin yaklaşması nedeniyle vatandaşlar özellikle yurtiçi uçuşlar ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını arıyordu. THY iç hat seferleri ne zaman başlayacak? Türk Hava Yolları yurt içi uçuşlar ne zaman başlayacak?
Eklenme:
 THY yurt içi uçuşlar 4 Haziran tarihinde başlayacak

THY iç hat seferleri ne zaman başlayacak? Ramazan Bayramı sonrasında Türkiye’de normalleşme süreci başlarken vatandaşlar Yurtiçi uçuşları ne zaman başlayacağını internet üzerinde araştırıyor. Özellikle bayram sonrası tatile çıkmayı planlayan vatandaşlar için bu konuda açıklama Türk Hava Yolları yönetim kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Aycı’dan geldi. THY iç hat seferleri ne zaman başlayacak? Türk Hava Yolları Yurtiçi uçuşlar ne zaman başlıyor gibi soruların yanıtını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

THY iç hat seferleri ne zaman başlayacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamanın ardından Türkiye’de koronavirüs salgınında normalleşme adımları atılmaya başlandı. Normalleşme adımlarından biri de uçakla seyahat kısıtlamalarının kalkacak olması. Türk Hava Yolları yönetim kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Aycı, bu kapsamda uçuşların başlayacağı tarihler hakkında bilgi verdi. İlker Aycı açıklamasında 4 Haziran’da iç hat seferlerinin başlayacağını belirtirken yurt dışı uçuşların ise 10 Haziran’da başlayacağını söyledi.

Uçaklarda yeni dönem başlıyor

Diğer yandan otobüslerde olduğu gibi uçak seferlerinde de koronavirüs önlemleri kapsamında bazı tedbirler alınacak. Sosyal mesafe düzeninin korunması için uçaklarda büyük önlemler alınması beklenirken bilet fiyatları da şimdiden merak konusu oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 15 Eylül Salı puan tablosu! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
15 09 2020 - 15:49
Meriç İzgi kimdir? Etkileşim almak için maymuna yapmadığını bırakmadı
14 09 2020 - 10:53
Polatlı’da neden kum fırtınası oldu? Kum fırtınası nedir, sebepleri neler?
12 09 2020 - 18:42
Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümit Can Uygun Müge Anlı’yı tehdit etti! Oraya nasıl silah sokabilirim?
11 09 2020 - 16:19
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Yorum Yap