Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

THY sağlık çalışanları için uçuşlarda yüzde 40 indirim yapıyor

THY Sağlık çalışanları indirimi gündemin bir numaralı konularından biri oldu. THY Sağlık çalışanlarına ne kadar indirim yapıyor sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Türk Hava Yolları tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre belirli tarihler arasında yapılacak olan uçuşlarda sağlık çalışanları için indirim olacak. Sağlık çalışanlarına yapılacak olan indirimlerin detayları haberimizin devamında...
Eklenme:
 THY sağlık çalışanları için uçuşlarda yüzde 40 indirim yapıyor

Türk Hava Yolları indirimli vatandaşlar tarafından sabah saatlerinden bu yana yoğun olarak araştırılıyor. Türk Hava Yolları’nın sağlık çalışanlarına indirim yapacağını açıklamasının ardından indirimlerin hangi tarihler arasında uygulanacağı ve ne kadar olacağı vatandaşlar ve sağlık çalışanları tarafından merak ediliyor. THY resmi Twitter hesabı üzerinden konu hakkında açıklama yayınlarken sağlık çalışanlarının hangi tarihler arasında ve hangi uçuşlarda bu indirimden faydalanabileceğiniz detayları paylaşıldı.

THY sağlık çalışanları indirimi ne kadar olacak?

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, Twitter hesabından yaptığı açıklamada; “Kovid-19 salgınıyla kahramanca mücadele eden sağlık çalışanları sayesinde yeniden gökyüzünde, sizinleyiz. Türk Hava Yolları olarak bu fedakarlığa, onlara özel bir kampanya ile teşekkür etmek istedik. Bugün itibarıyla tüm sağlık çalışanları için % 40 indirim kampanyası başlattık” ifadelerini kullandı.

THY Sağlık çalışanları indirimi ne zamana kadar devam edecek?

THY sağlık çalışanları indirimi Türk Hava Yollarının bütün uçuşlarında ve bütün bilekliklerin de geçerli olacak. Sağlık çalışanlarının yanında seyahat edecek olan 3 kişi içinde indirimli bilet satın alma imkanı sunulacak. Sağlık çalışanları için uygulanan indirimden faydalanmak isteyen yolcular 18 Temmuz 2020 tarihine kadar Türk Hava Yolları resmi internet sitesi üzerindeki kampanya sayfasından kayıt yaptırabilecek.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
15 Ekim evde bakım maaşı yatan iller! Evde bakım parası sorgulama ekranı
15 10 2020 - 09:43
14 Ekim 2020 evde bakım maaşı yatan iller! Evde bakım parası hangi illerde yattı?
14 10 2020 - 08:54
12 Ekim evde bakım maaşı yatan iller tam liste! Evde bakım parası bu illerde yatırıldı!
12 10 2020 - 09:12
Ekim ayı engelli maaşları ne zaman ödenecek? Evde bakım maaşı ödeme takvimi 2020
3 10 2020 - 12:03
İŞKUR evde paketleme işi 2020 başvuru formu! Ek iş arayanlara müjde
3 10 2020 - 10:14
22 Eylül evde bakım maaşı yatan iller! Evde bakım parası başvurusu nasıl yapılır?
22 09 2020 - 09:20
Yorum Yap