Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

The Witcher Şimdiden İzlenme Rekorları Kırıyor

Geçtiğimiz günlerde Netflix orjinal içeriği olarak yayınlanan The Witcher dizisi şimdiden izlenme rekorları kırıyor. Başarılı uyarlaması ve oyuncularının sergilediği performans ile bu dizi çok konuşulacak.
Eklenme:
 The Witcher Şimdiden İzlenme Rekorları Kırıyor

Dijital yayın platformları arasında bulunan Netflix geçtiğimiz günlerde yeni bir dizisini yayına aldı. Oldukça uzun süredir beklenilen ve dizinin yayınlanmasıyla birlikte sosyal medyada gündem olan The Witcher dizisi, Game Of Thrones dizisine benzetilerek kullanıcılar tarafından tam not aldı.

Henry Cavill, Freya Allan ve Anya Chalotra gibi tanıdık isimlerin başrolünde yer aldığı dizinin bir kitap uyarlaması olduğu bilinirken, aksiyon ve heyecanın doruklarda yaşandığı dizide 60 dakikalık bölümler ile toplam 8 bölüm yer alıyor.

Netflix’in orjinal yapımları arasında gösterilen The Witcher’ın yayınlanmasının üzerinden henüz 3 bölüm geçmişken dizi adeta izlenme rekorları kırıyor. Fantastik bir tür olup güzel bir kurguyla ortaya çıkan dizinin yönetmen koltuğunda Lauren Schmidt Hissirch otururken, başrolü ise yakışıklı oyuncu Henry Cavill üstleniyor. Superman olarak tanınan Cavill’in diziye kattığı oyunculuk da gözlerden kaçmıyor.

Ütopik bir dünyada yaşanan olayları konu edinen dizide, Geralt adını taşıyan bir ana karakter tarafından verilen mücadele anlatılıyor. Elfler ile cücelerin savaşa girmesi neticesinde dünyanın yok olmasına dur diyebileceğine inanılan çocuğun arandığı dizide Geralt’ın bir prensesle karşılaşması hayatını değiştiriyor.

Sosyal medyada gündem olan The Witcher dizisinin tüm bunların yanı sıra bir oyunu da bulunurken, söz konusu oyunda en çok tercih edilenler arasına girmeyi başarmış durumda.

Öte yandan kitap uyarlamalarında yaşanan uyum sorununun bu dizide yaşanmadığını görmek izleyiciler için büyük önem taşırken, The Witcher’ın yayınlanmasının ardından IMDB puanı da belli oldu. 9.0 gibi yüksek bir puan ile yoluna başlayan dizi izleyicilerini büyük bir aksiyon ve maceraya davet ediyor.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Kuaförüm Sensin 23 Temmuz Perşembe puan durumu tablosu! Bugün kim birinci oldu?
23 07 2020 - 13:03
Müge Anlı Şiar Kılıç olayı son durum! 9 yaşındaki Şiar kılıç nasıl öldü?
23 07 2020 - 10:07
Doya Doya Moda 21 Temmuz Salı birincisi kim? 21 Temmuz puan durumu tablosu
21 07 2020 - 13:24
Kuaförüm Sensin 21 Temmuz Salı birincisi kim oldu? Puan durumu
21 07 2020 - 12:56
TV8 MasterChef Türkiye yarışmasına 18 yaşındaki Sinan damga vurdu
21 07 2020 - 11:26
Doya Doya Moda 20 Temmuz Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu
20 07 2020 - 13:54
Yorum Yap