The Taste Türkiye yeni sezon tarihi belli oldu! Çok ara vermeyecek Eylül’de geri dönüyor

FOX TV'de geçtiğimiz aylarda ekranlara gelmeye başlayan The Taste Türkiye 29 Temmuz tarihinde sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. The Taste Türkiye yeni sezonda devam edecek mi sorularının yanıtı merak edilirken FOX TV'den yeni sezon tanıtımı geldi. The Taste Türkiye başvuruları yeni sezon için başlarken programın devam edeceği de kesinleşmiş oldu.

03.08.2019 - 14:59
03.08.2019 - 14:59
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Fox TV’nin yaz aylarında başlayan yemek yarışması programı The Taste Türkiye 29 Temmuz tarihinde birinciyi belirlemiş ve sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. The Taste Türkiye yeni sezonda devam edecek mi sorusunun yanıtı araştırılırken yarışmanın çok uzun süre ara vermeyeceği ve eylül ayında yeniden ekranlara döneceğini ortaya çıktı. FOX TV’de The Taste Türkiye yeni sezon başvuruları için tanıtımlar dönmeye başladı. Peki, The Taste Türkiye başvurusu nasıl yapılır? The Taste Türkiye Yarışmacısı olmak için ne yapmak gerekir? İşte detaylar…

The Taste Türkiye yarışmacı başvurusu nasıl yapılır?

The Taste Türkiye Yarışmacısı olmak için Fox TV’nin internet sitesi üzerinde bulunan başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Formda kişisel bilgilerinizin yanı sıra fotoğrafınız da sizden isteniyor. Aynı zamanda daha önce aşçılık alanında çalıştığınız bir yerler varsa ya da Stajyerlik yaptıysanız bunları da formda belirtilmek belirtmeniz gerekiyor.

The Taste Türkiye başvuru formuna ulaşmak için tıklayın!

The Taste Türkiye yeni sezon ne zaman başlayacak?

Henüz çok kısa süre önce sezon finali yapmasına rağmen sevilen yarışmanın izleyicileri The Taste Türkiye yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Başta da belirttiğimiz gibi yarışmanın yeni sezon tanıtımları Fox TV ekranlarında dönmeye başladı. Yarışmanın çok fazla ara vermeyeceği ve eylül ayında yeniden ekran hayatına başlayacağı öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim