Haber

TFF başkanı Nihat Özdemir ve yöneticiler İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret etti

Ekrem İmamoğlu ziyaret sırasında Türkiye Futbol Federasyonu yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, TFF’nin Türkiye’nin en ilgi duyulan ve konuşulan kurumlarından biri olduğunu dile getirdi. Türkiye’nin futbol sevdalısı bir ülke olduğunu belirten Ekrem İmamoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni yönetimine de başarılar diledi. Bir yandan kulüplerin sorunlarının devam ettiğini bir yandan da yeni sezon hazırlıklarının sürdüğünü belirten İmamoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in spor yöneticiliğinden neler olduğunu 14 Ağustos tarihinde oynanacak olan UEFA Süper Kupası ile ilgili birlikte çalışacaklarını ifade etti.

Gönül isterdi ki 6 – 7 ay hazırlık yapalım

İstanbul’un seçim gündemi nedeniyle yoğun bir yıl geçirdiğini ifade eden Ekrem İmamoğlu,  gönlünün bu iş için 6-7 aydır hazırlık yapılmasını istediğini dünya çapında bir misafirperverlik göstermek için yine de ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Türkiye’nin ve İstanbul’un gündeminin yoğun olduğunu belirten İmamoğlu, bu nedenle de hazırlık aşamasının biraz federasyon tarafında kaldığını söyledi.

Forma hediye edildi

Nihat Özdemir ise görüşmede yaptığı açıklamada kendilerinin de bir seçim dönemi yaşadıklarını belirterek 1 Haziran’da göreve geldiklerini fakat önceki yönetimde de olduğu için aynı programda devam ettiklerini ifade etti. Eski İBB başkanı ve Valilik ile görüşmeye devam ettiklerini ifade eden Nihat Özdemir, asıl organizasyonun UEFA’da olduğunu ve onlara yardım etmek için herkesin büyük çaba harcadığını dile getirdi. Görüşmenin ardından TFF heyeti arkalarında adının yazılı olduğu biri beyaz 61 numaralı, diğeri kırmızı 34 numaralı 2 farklı Türk Milli Takımı forması hediye etti.

TFF başkanı Nihat Özdemir ve yöneticiler İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu